1818
1823

عکس های عقدمو داشتم نگاه میکردم دست گلمو خیلییییی دوس داشتم . گفتم شمام ببیننن. +عکس لباسم و ایینه شمعدون و طلام

سوال پزشکی داری؟

همین الان از بیش از 500 پزشک متخصص آنلاین سوالت رو بپرس

1825

آخجون عکس 

دیگه سیمکارت ندارم🤕بحثای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم همین کاربریمم با خواهش پس گرفتم😥🍃پادشاهی وزیری داشت كه هر اتفاقی می افتاد ،می گفت: خیر است!!روزی دست پادشاه درسنگلاخ ها گیركرد و مجبور شدند انگشتش را قطع كنند،وزیر در صحنه حاضر بود و گفت:خیر است! پادشاه از درد به خود می پیچید،از رفتار وزیر عصبی شد،او را به زندان انداخت،یک سال بعد پادشاه كه برای شكار به كوه رفته بود،در دام قبیله ای گرفتارشد كه بنا بر اعتقادات خود،هر سال یک نفر را كه دینش با آن ها مختلف بود،سر می بریدند و لازمه اعدام آن شخص این بودكه بدنش سالم باشد . وقتی دیدند اسیر،یكی از انگشتانش قطع شده، وی را رها كردند.آنجا بود كه پادشاه به یاد حرف وزیر افتاد كه زمان قطع انگشتش گفته بود:خیر است!پادشاه دستور آزادی وزیر را داد . وقتی وزیر آزاد شد و ماجرای اسارت پادشاه را از زبان اوشنید،گفت:خیر است! پادشاه گفت:دیگر چرا؟؟؟ وزیر گفت: از این جهت خیراست كه اگر مرا به زندان نینداخته بودی و زمان اسارت به همراهت بودم،مرا به جای تو اعدام می كردند...در طریقت هر چه پیش سالك آید خیر اوستدر صراط مستقیم ای دل كسی گمراه نیست...🍃🌺🍃 فعلا نمیتونم امضامو عوض کنم تا سایت درست بشه چون متن کپی شده رو قبول نمیکنه😖
1841

عزیزم مبارکه😍

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكناو خداوند ناممكن هاستدر حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!آنشرلی ام عشق همتون😎          توجههههه توجههههههه  ❌ تیکر بارداری نیست❌... درتاریخ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤😍خدایاشکرت
@ترنم_ترنم

این دفه زود رسیدم😁

چیز زیادی ازت نمیخوام🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷فقط😢💐💐💐💐💐💐یه صلوات بر حاجتم😘😘😘😘😘😘😘😘😘 اگه فرستادی بهم بگو دلم شادشه منم برات بفرستم😉✌💞💜💛💚💟💘🌹اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹
1826
1718