2737
2734
عنوان

بیاین از اخلاقایه عجیبتون بگین😜جالبه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 74 پست
😄😄😄😄من صدای زنگ گوشی خونه یا همراه خیلیییی بهم استرس وارد میکنه چون یه بار از بیمارستان زنگ زدن ...

دقیقا عین من ازینکه از صدای تلفن یا زنگ در بیدار شم بیزارم حتما سرم درد میگیره 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
ا اخه من داشتم یبار میکندم یه بنده خدایی گفت این الان بیوفته اینجا نجسه 🙄دیگه نکندم ازونموقع  ...

نه بابا ، اون که همینجوری الکی گفته تو بیخیال بشی

من خودم رفتم تحقیق کردم تا خون نیاد مشکلی نیست

منم جوری نمیکنم که خون بیفته که

فقط اونایی رو میکنم که پوسته شدن

انواع بالم لب هم استفاده کردم فایده نداشته ، تازه اونارو‌ میزنم نرم میشه راحتتر کنده میشه 😬

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تلوزیون نگا نمی کنم اصن😐 تو این بیکاریای قرنطینع هم مجبورم کردن بشینم فیلم ببینم تو کامپیوتر همش ...

دیدونه ی نمونه😂

❤اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم❤برای براورده شدن آرزوهامون یه صلوات ازته دل آمین یا رب العالمین💚
نه بابا ، اون که همینجوری الکی گفته تو بیخیال بشی من خودم رفتم تحقیق کردم تا خون نیاد مشکلی نیست م ...

ای بابا عادت کردی پس روغن زیتون بزن یه چیز بدنت کمه ولی نباید پوسته بشه منم گاهی میشه لبم اونجوری 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
2731
دقیقا عین من ازینکه از صدای تلفن یا زنگ در بیدار شم بیزارم حتما سرم درد میگیره 

واقعا خیلی بده کلا کسی بیدارم کنه میمیرم 

یه تایم خاص واسه غذا خوردن و خوابیدن اگه ازش بگذره دیگه محاله بخوابم

در تاریخ9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🌈🧚‍♀️.                              تیکر 9/9/99
😄😄😄😄من صدای زنگ گوشی خونه یا همراه خیلیییی بهم استرس وارد میکنه چون یه بار از بیمارستان زنگ زدن ...

الهی....خاطره تلخ داری

منم حقیقت از حرفای خاله زنکی بدم میاد وقتمو بذارم پای حرفای چرت وپرت بقیه...همه هم میدونن دیگه کسی زنگ نمیزنه...حتی احوالپرسی😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
من تلوزیون نگا نمی کنم اصن😐 تو این بیکاریای قرنطینع هم مجبورم کردن بشینم فیلم ببینم تو کامپیوتر همش ...

از صداها هم متنفرم مثلا یکی بوق میزنه دوس دارم هفت تیرمو از تو خشتکم درارم همونجا لهش کنم😁 اها اینکه یکی به پشتم یا سرشونم دست بزنه..مثلا حالت دوستانه میگیرن دس میزارن رو شونم اونجاهم دلم میخواد با کله برم تو دماغ طرف...روانی هم خودتونین😶😶

یه جایی همین وراس همیشه ما خدامون ...مث خورشیدی که میکنه ماهو تابون....اگه توفان ترینم بازم قرصه دلم...وقتی خودشه ناخدامون🙂
قربووونت برم مهربونم💗 تو سایت خیلی ها بهم لطف دارن و این باعث میشه بمونم پیشتون❤❤😘😘😘❤❤

فدات😙😙 البته خودمم 32 سالمه 😆😆😆 میام اینجا حس مامان بزرگ بودن بهم دست میده

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2738
از صداها هم متنفرم مثلا یکی بوق میزنه دوس دارم هفت تیرمو از تو خشتکم درارم همونجا لهش کنم😁 اها اینک ...

من از صدا این ضایعاتی ها وانتی ها متنفرم 

ای بابا عادت کردی پس روغن زیتون بزن یه چیز بدنت کمه ولی نباید پوسته بشه منم گاهی میشه لبم اونجوری&nb ...

عادت اونم چه عادتی

خیلی بده

خودمم میدونم

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
فدات😙😙 البته خودمم 32 سالمه 😆😆😆 میام اینجا حس مامان بزرگ بودن بهم دست میده

آره ...اما یوقتا خجالت میکشم میگم الان میگن زن گنده خودشو همسن ماها میدونه😔

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
از صداها هم متنفرم مثلا یکی بوق میزنه دوس دارم هفت تیرمو از تو خشتکم درارم همونجا لهش کنم😁 اها اینک ...

تو تنت ب تن شوهر من خورده یا برعکس😂😂 اگه متاهلی یا قصدشو داری خودتو اصلاح ک رو اعصاب یکی دیگ نباشی😉😉

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
دیدونه ی نمونه😂

منم دوست دارم عشقم😃😂😂😂

یه جایی همین وراس همیشه ما خدامون ...مث خورشیدی که میکنه ماهو تابون....اگه توفان ترینم بازم قرصه دلم...وقتی خودشه ناخدامون🙂
2706