2726
نه دوست ندارم خیلی وزنش بره بالا قبلش تحرکش زیاد بود پارک میرفت هیکلش قشنگ بود الآن تپلی شده

خوبه که ولش کن ایشالله بعد دوباره درست میشه فقط غذاهای پرکالری زیاد بهش نده کار خاصی نکن

💖عاشق خانواده ام هستم💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکلم اینه پسرم نمیخوره هرچی زینک و اشتهااور میدم فایده نداره😔 ممنون ازت 🌹

بنظرم داروهای گیاهی امتحان کن.از عطاری بپرس.

واینکه چه غذایی دوست داره مثلا ماکارونی،جوجه کباب اونا رو به وفور بپز بده.

2728
قربونت عزیز خداکنه این مریضی ریشه کن بشه مردم راحت بشن

والا به خدا خودم و پسرم قبل کرونا میرفتیم باشگاه الان هردوتاییمون اضافه وزن پیدا کردیم فقط زوری پسرم را بفرستم حیاط یکم با اون یکی بچم بازی کنه بعصی وقتها هم میریم پیاده روی جاهای خلوت . انگار حسش نمیاد تو خونه خودم ورزش کنم بعصی وقتها زوری ورزش میکنم

💖عاشق خانواده ام هستم💖
والا به خدا خودم و پسرم قبل کرونا میرفتیم باشگاه الان هردوتاییمون اضافه وزن پیدا کردیم فقط زوری پسرم ...

خیلی خوبه که حیاط دارید من پسرم عاشق بازیهای پرتحرکه ولی کسی نیست باهاش بازی کنه قبل از بارداریم خودم خیلی باهاش بازی میکردم ولی ماههای آخر دیگه نمیتونم کم میارم

خیلی خوبه که حیاط دارید من پسرم عاشق بازیهای پرتحرکه ولی کسی نیست باهاش بازی کنه قبل از بارداریم خود ...

حیاط داریم ولی زوری میرن دعواشون میکنم فقط نشستن پا تلویزیون دیگه خودم آهنگ میزارم اونا هم بلند میشند میرقصند با خودم ورزش میکنن

💖عاشق خانواده ام هستم💖
نه دوست ندارم خیلی وزنش بره بالا قبلش تحرکش زیاد بود پارک میرفت هیکلش قشنگ بود الآن تپلی شده

دیگه با این اوضاع باید تردمیل بخریم.دختر منم کنکوری هست خیلی چاق شده.

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            
2706