2703
2553
عنوان

خیلی تنهام کمبود دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 40 پست

ببین عزیزم اینقدر دختر سن بالا و خانم مطلقه زیاد شده که واقعا مثل قدیم دید مردم نیست دیگه الان خیلی عادی شده تو هر فامیلی خانم مجرد و یا مطلقه سن بالا وجود داره

انشالله بزودی ازدواج خوبی میکنی نکردی هم فدا سرت 

گو بابای حرف مردم

ببین عزیزم اینقدر دختر سن بالا و خانم مطلقه زیاد شده که واقعا مثل قدیم دید مردم نیست دیگه الان خیلی ...

مرسی که جواب دادین آره دختر سن بالا زیاده اما دخترایی که زود شوهر میکنن هم جدیدا زیاد شده بعدم اینجا که کسی کسی رو نمیشناسه پس دلیل بر از خود تعریفی نداره من چهرم و سایر ویژگی هام الحمدالله خوبه و خودم تعجبم تا حدود سی سالگی شوهر نکردم و اطرافیان خیلی کوچیکتر از من ازدواج کردند من چندین سال قبل تو خونه خیلی عزیز بودم برو بیا داشتم الان یه سربارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سنم که کمتر بود دختر زیبایی بودم خیلی پسرا میومدن سمتم چه دانشگاه چه بیرون هر جا میرفتم خواستگار پیدا میشد حتی برا دوستی پسرای سطح بالا اما الان نمیدونم چرا تو سن سی سالگی کسی سمتم نمیاد نه واسه دوستی نه ازدواج

مرسی که جواب دادین آره دختر سن بالا زیاده اما دخترایی که زود شوهر میکنن هم جدیدا زیاد شده بعدم اینجا ...

ببین عزیزم درست ازدواج تو سن کم الان دوباره خیلی زیاد شده ولی متاسفانه آمار طلاقشون هم وحشتناک بالاست 

بعدم من فکر کردم حالا چند سالت هست 30 سال که سنی نیست اصلا نگران نباش فقط تا میتونی تو اجتماع باش و اگه بتونی از این خانم هایی که معرف ازدواج اند هم پیدا کنی بهشون بسپاری احتمال خواستگار اومدن برات بیشتر هم میشه از همه مهمتر هم به خدا توکل کن و ازش بخواه

بیخود هم حساس شدی یه دختر هیچوقت خونه باباش زیادی نمیشه حتی اگه 50 سالش باشه

2720
ببین عزیزم درست ازدواج تو سن کم الان دوباره خیلی زیاد شده ولی متاسفانه آمار طلاقشون هم وحشتناک بالاس ...

چرا خودم حس میکنم که زیادیم.من قبلا یه شغل خوب داشتم و تو یه شرکت خوب مدیر قسمتی بودم و حقوق خوبی داشتم و رفاه نسبی ای داشتم اما اتفاقی افتاد من ازونجا اومدم بیرون و بعد اون نزدیک یسالع هر جا دنبال کار گشتم نتونستم کاری مثل قبل چه از نظر جایگاه شغلی و حقوقی پیدا کنم 

بعد اون هر چی دنبال کار میگردم حقوق ها کم و شغل های رده پایین .خانوادمم خیلی اصرار دارن برم سرکار .من چند تا شغل منشی و صندوقدار هم که پیدا کردم و نخواستم برم خانواده فکر میکنن من اهل کار کردن نیستم و از تنبلی نمیرم مثلا یجا منشی آرایشگاه پیدا کردم با حقوق حدود دو‌تومن ! به خانواده گفتم حقوقش کمه نمیرم اما اونا میگن حتما باید بری سرکار

من اینو قبول دارم کار عار نیست اما خب قبول کنید سخته یه سمتی داشته باشی مدیر تعدادی پرسنل باشی بعد بری ارایشگاه زنونه منشی بشی اونم با حقوق حدود دو تومن که سه سال پیش اینقدر حقوق میگرفتی اما بهم گفتن برو منم موندم فردا برم یا نه.

2714

مطمئن باش خانوادت از رو بدی نمیگند برو سرکار حتما احساس کردند روحیه ات خرابه فکر میکنند با سرکار رفتن بهتر میشی 

بازم بگرد انشالله یه کار مناسب خودت پیدا میشه به نظر منم جالب نیست بخوای بری منشی بشی مگه اینکه پولشو نیاز داشته باشی

شما باشید خداوکیلی راضی میشید با حقوق سه سال قبلتون کار کنید؟؟؟؟خلاصه که وضع مالیمون بد نیست اما من چون سنم زیاده و مدتی کار کردم قبلا خانواده عادت ندارن بهم پول بدن گاهی هرازگاهی پولی دادن اما پول مستمر بهم نمیدن و درامدی ندارم در واقع نیاز مالی دارم و خودم دوست ندارم تو این سن وابسته مالی باشم.از طرفی منشی ارایشگاه هم شغلشو دوست ندارم هم پیشرفت نداره هم با رزومه کاریم جور نیست و زحمتای قبلمو هدر میده هم حقوقش از وزارت کاری کارگری هم کمتره و من حساب کردم فقط رفت و آمدم ماهی دور و بر پونصد میوفتع

مطمئن باش خانوادت از رو بدی نمیگند برو سرکار حتما احساس کردند روحیه ات خرابه فکر میکنند با سرکار رفت ...

خب همه به درآمد داشتن نیاز دارن منم دارم اما پولش اصلا رقمی نیست که بخوای به جنبه مالیش فکر کنم.چون افسرده شدم خانواده دوست دارن اجتماع باشم خواستگار بلکه پیدا کنم چون چهرم خوبه.من یکساله میگردم و بیکارم و کار خوب پیدا نکردم همش حقوقای پایین .شما هم جای من بودی نمیرفتی منشی؟چون یساله میگردم دنبال کار و هر کاری رو ایراد میذارم خانوادم فکر میکنن نمیخوام کار کنم و بهونه میارم تا بخورم بخوابم و سختی نکشم.انقدر که تاپیک زدم نظر بقیه رو بدونم شاید واقعا مشکل از منه لطفا بی رودربایستی بگید ناراحت نمیشم.چند جا کار پیدا شد دور و اطراف صندوقدارو ....و این آخری هم منشی هر کدوم یا محیط خوب نبود یا شغلش خوشم نمیومد یا دور بود یا حقوقش خیلی کم.که دیگه بهم گفتن باید هر طور شده برم سرکار بهونه نیارم از زیر کار در برم آیا بهونس که نمیخوام حقوق سه  چهار سال پیشمو بگیرم؟و‌منی که نیروی زیر دست داشتم قبلا حالا منشی بشم؟

2706