2737
2734
عنوان

از روی علایمم میتونید جنسیت جنینم رو تشخیص بدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1777 بازدید | 85 پست
منظورم هوس گوشت و کباب و.. بود عزیزم اگه نداری احتمالا دختره ولی بازم صدر صد نیست ان شاء الله که هر ...

مرسی عزیزم ن هوسشو ندارم

به خدا اعتماد کن ؛ اوهرچیزی را به قشنگترین شکل ممکن به تو میدهد، اما در زمان خودش 
دخترم نه ماهشه. این یکی ناخواسته یا به قول بقیه بگم خداخواسته است. کاش جنسیتش فرق داشته باشه. از ...

ببین جوشه شیرین رو ما برا چند نفر زدیم همه درست بودن منو زن داداشم با هم باردار بودیم مال من یه ذره کف کرد دختر بود مال اون جوش اومد و زیاد کف کرد پسر بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترم نه ماهشه. این یکی ناخواسته یا به قول بقیه بگم خداخواسته است. کاش جنسیتش فرق داشته باشه. از ...

سلام،مبارک باشه انشا الله که به خیر و خوشی این دوران رو میگذرونی،خیلی مراقب خودت باش،من دوران بارداری همسایمون یه برنامه بهم معرفی کرد که بر اساس تقویم چینی بود که تعیین جنسیت میکرد،من سر دوبار بارداری استفاده کردم ازاین برنامه درست در اومد،اسم برنامش نی نی بان هست من دارم اگر دوست داری بهت بگم، روز دقیق آخرین قاعدگی و سن خودت رو هم دقیق بگو،فقط عزیزم این یک برنامه ست و ممکن هست خطا داشته باشه اما اگه درست از آب در اومد بهم در آینده خبر بده.

2728
عین من؟ آخه مگه موی زیاد بدن و یخ بودن دست و پا از علایم پسر نیست؟ چندتا بچه دارید؟

من بچه دوممه ...

اولی پسر بود ...این علائمو نداشتم اصلا

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
ببین جوشه شیرین رو ما برا چند نفر زدیم همه درست بودن منو زن داداشم با هم باردار بودیم مال من یه ذره ...

مال من تو دخترم یه ذره کف میکرد،

تو این یکی اون یه ذره هم نیست!

هیچی نمیشه!

این یعنی دختره؟

2738
سلام،مبارک باشه انشا الله که به خیر و خوشی این دوران رو میگذرونی،خیلی مراقب خودت باش،من دوران باردار ...

ای بابا، دقیق یادم نیست،

پریودام خیلی به هم ریخته بود، یعنی فک کنم بعد دو ماه پریود شده بودم!

با شک ده خرداد،

سن هم ۲۷

ای بابا، دقیق یادم نیست، پریودام خیلی به هم ریخته بود، یعنی فک کنم بعد دو ماه پریود شده بودم! با ش ...

سلام عزیز من پیام شما رو امروز دیدم میدونم خیلی وقت که گذشته اما بازم براتون برنامه رو زدم،پسر اومداگر درست بود بهم بگید ممنون.