2737
2739

واووووو

دستورشو بزار 

بسیار عالی

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دستورشو میخوای؟

آره 

به منم بگو 

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
2738
الان مینویسم براتون

ممنان❤

یک سوم لیوان فرانسوی روغن جامد رو با نصف لیوان فرانسوی پودر قند الک شده با همزن زدم تا کرم رنگ شد بعد کمی وانیل اضاف کردم بعد یک لیوان فرانسوی آردسفید الک شده اضاف کردک کم کم و خوب ورز دادم بعد ک خوب ورز خورد کمی روغن مایه هم اضاف کردم باید خوب ورز بخوره بعد گلوله گلوله توی سینی ک کاغذ روغنی انداختم گذاشتم و روشو با چاغو خط انداختم گذاشتم توی فر شعله پایینی دمای. ۱۸۰بمدت ربع ساعت

یک سوم لیوان فرانسوی روغن جامد رو با نصف لیوان فرانسوی پودر قند الک شده با همزن زدم تا کرم رنگ شد بع ...

با تشکر 😘

2706