2703
2553
عنوان

کیا تو خونه خودشون مشغول ب کارو کسب درامدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1217 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میوه خشک کردن و صادر کردن درامد خوبی داره. قالی بافی هم همین طور دو تاش پر سوده و رو دست نمیمونه من ...

قالی بافی سخت نیس؟

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
2720
یعنی چی

مالياتاي مشاغل رو تو خونه از طريق اينترنت رد ميكنه 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2714
مالياتاي مشاغل رو تو خونه از طريق اينترنت رد ميكنه 

میشه یه کوچولو توضیح بدی اگه سختت نیست

کاشکی در مواردی که واقعا خود فرد دخالتی نداشته کمتر نظر بدیم... مثل رنگ پوست🔴قد🔴زادگاه🔴 لهجه و مواردی از این دست که تو این سایت و فضاهای مشابه بسیار ازشون صحبت میشه و چه دلها که میشکنه😔

من تازگی یه چرخ خیاطی صنعتی گرفتم

دارم تمرین میکنم که کار باهاش و یاد بگیرم و راه بیفتم

یه چرخ خانگی هم دارم

چند دست لباس سفارش گرفتم

با اینکه بچه کوچیک دارم ولی استارت زدم

انشاءالله یه کارگاه کوچیک میزنم

خودم مدرسه تدریس کردم ۵ سال ولی دوست دارم کار خودمو راه اندازی کنم

⚘خدایا شکرت❣
من تازگی یه چرخ خیاطی صنعتی گرفتم دارم تمرین میکنم که کار باهاش و یاد بگیرم و راه بیفتم یه چرخ خان ...

از کجا سفارش میگیزی؟

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  
میشه یه کوچولو توضیح بدی اگه سختت نیست

اره عزيزم رشتش حسابداري بوده بعد ماليات رد كردنو بلده هر سال اظهار نامه مالياتارو ميبرن براش رد ميكنه بايد طرف بلد باشه

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
ي دوستي دارم از طريق اينترنت لباساشو ميفروشه  يكي ديگه از فاميلامون ماليات تو خونه رد ميكنه&nb ...

لباس فروشی ی پیج پر فالوور میخواد الان کسی اعتمادنمیکنه راستش

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
2706