2726

چقد شد هزینش 

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی

لیزری ندیدم به روش حلقه انجام دادیم برای پسرم 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
لیزری ندیدم به روش حلقه انجام دادیم برای پسرم 

چقد طول میکشع خوب بشع بی حسی چیزیم میزنن 

چقد هزینش شد؟؟

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من ۴سال پیش ۵۰ تومن شد ولی خیلی کوچولو شده تا دوسالگی هم بیشتر داخل رفته بود میگن سنتی بهتره نمیدونم والا پسرخواهرشوهرمو سنتی ختنه کردن اونم همینجوری بود

من از این دنیا چی می خوام ...ی جعبه مداد رنگی... بکشم رو تن دنیا ... رنگ خوبی و قشنگیی...
2728
پسر من ۴سال پیش ۵۰ تومن شد ولی خیلی کوچولو شده تا دوسالگی هم بیشتر داخل رفته بود میگن سنتی بهتره نمی ...

والا منم موندم کدوم بهتره

چقد طول میکشع خوب بشع بی حسی چیزیم میزنن  چقد هزینش شد؟؟

اره بی حس میکنن یک هفته نشده حلقش افتاد ۴۰۰دادیم 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب