2726
عنوان

لاتاری

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه عزیزم لغو نشد ولی ویزا سخت میدن کلا .. برای ایرانی ها تقریبا محال شده. لاتاری هیچ ربطی به ویزای ت ...

ممنون عزیزم

خدایا شکرت 🍃                                    
2728
@هاردلی_کویین   عزیزم شما در این مورد اطلاعات داری؟

سلام شرایط ورود به امریکا برای ایرانی ها از سال ۲۰۱۶ به این طرف، جز از طریق تحصیلی تقریبا غیر ممکن شده و لاتاری هم شاملش میشه. شما باید در نظر داشته باشید که حتی اگر تو لاتاری اسمتون دربیاد، سفارت خونه با شما یک مصاحبه سفت و سخت انجام می ده و توی این مصاحبه ها بالای نود درصد تیرانی ها رو (اگه بدبینانه نگیم صد درصد) رد می کنن؛ حالا به دلایل منطقی یا غیر منطقی

و در مورد تحصیل...بله می تونه مشکل ساز باشه. چون اگر سفارت هر کشوری به هر دلیلی شک کنه که شما قصد موندگار شدن رو دارین (قصدی که تقریبا همه متقاضیا دارن ولی باید مخفی نگه داریم😉) شما رو ریجکت می کنه. اما مشکل نگران کننده تر اینه که اگه سفارتی بفهمه شما دروغ گفتید یا عمدا اطلاعاتی رو مخفی نگه داشتین، شما ریجکت مادام العمر میشین ‌و تا اخر عمر شاید شانس ورود به اون کشور رو از دست بدید.

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
سلام شرایط ورود به امریکا برای ایرانی ها از سال ۲۰۱۶ به این طرف، جز از طریق تحصیلی تقریبا غیر ممکن ش ...

خیلی ممنونم. پس با این حساب بیخیالش میشم. خیلی لطف کردی ⁦❤️⁩⁦❤️⁩🧡🧡

خدایا شکرت 🍃