2726
عنوان

لاتاری

487 بازدید | 24 پست

بچه ها دو تا سوال داشتم:

۱. کسی اگه لاتاری قبول شه و بره امریکا، مشمول قانون تراول بن ترامپ میشه یا این قانون فقط مربوط به دانشجوهاست؟؟

۲. آیا سفارت کشورهای دیگه میفهمن اصلا ما لاتاری شرکت کردیم، حتی اگه قبول نشیم؟ مثلا کانادا هم تحصیلی همزمان اقدام کرده باشیم سفارت کانادا ممکنه بفهمه و بدونه هدفمون از رفتن به اونجا درنهایت اقامته و بعد ویزامون ریجکت بشه؟؟

خدایا شکرت 🍃                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با اجازه اسی سلام من یه تاپیک دارم که مال حلقه زدنه اگه دوست دارید بیاید تاپیکم تا باهم لاغر کنیم برای ثبت نام عنوانو لایک کنید ۱۸ جلسه هست اگه خواستید دوباره با ما باشید باز هم ثبت نام میکنیم قوانین رو توی امضام نوشتم لطفا بخونید ممنون

بزرگترین خوشبختیم😍😍 اینه که خدا جونم ❤ پشتمه و هرجا میرم باهامه با این حساب دیگه بدبختی برام نمیمونه❤❤خدایا خیلی دوستت دارم و میدونم که تو هم منو خیلی دوست داری❤
2728

سوال یک نمیدونم.

ولی سوال دو رو هم نمیدونم

لایک کنین لطفا

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             

بله شامل قانون تراول بن میشه. در کل در زمان اقای ترامپ اگه لاتاری برنده بشین حتما باید اسپانسر از خانواده درجه یک معرفی کنین. حالا اگه بردی بعد به شرایطش فکر کن

بله شامل قانون تراول بن میشه. در کل در زمان اقای ترامپ اگه لاتاری برنده بشین حتما باید اسپانسر از خا ...

ممنون. گفتم یهو شرکت نکنم بعد برای مهاجرت تحصیلی هم مشکل بوجود بیاد

خدایا شکرت 🍃                                    
من منتظر ویزام هستم از طریق شوهرم شوهرم ده ساله اونجاس  منم افغانستان هستم و حتی واکسن زدم منت ...

شوهرت امریکاس؟ با لاتاری رفته؟

خدایا شکرت 🍃                                    
2706