2737
2734
عنوان

اونایی که ریزش مو دارن بیان زووود

1554 بازدید | 22 پست

کسی ازمحلول اویدرم یاهرمحلول صدریزش برای موهاش استفاده کرده؟ نتیجه گرفتین چندماه استفاده کردین مشکل هورمونی دارم من دکترداده نمیدونم استفاده بکنم یانه میترسم مثل ماینوکسیدیل وابستگی بیاره بعدقطع ریزشم برگرده توروخدا هرکی تجربه داره بگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اویدرم استفاده کردم ولی چون خیلی خستم و ب قرص عادت داشتم مرتب نزدم نتیجه خاصیم ندیدم انقد قسم و آیه خوردی گفتم بگم 

ی شامپو لامینین قهوه ای رنگ بود ضد ریزش خیلی زود متوقف کرد ریزشو ولی خب ماینوکسیدیله اونم ممکنه موقتی باشه نمیدونم دگ

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2731
من ماینوکسدیل می زدم موهامم حتی در اومده بود ولی الان خیلی وقته قطع کردم خیلیم میریزه

آره ماینو خوبه ریزش منم قطع کرد ولی بایدتااخرعمربزنی منم اینوفهمیدم قطع کردم

چه قرصی مشکلتون چیبود

ریزش منظورم اینه ترجیح میدم قرض ضد ریزش مو بخورم تا داروهای موضعی استفاده کنم یا مزو تراپی موضعی ... محلولا رو باید خیلی مرتب استفاده کرد منم بدم میاد روی سرم محلول استفاده کنم 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
ریزش منظورم اینه ترجیح میدم قرض ضد ریزش مو بخورم تا داروهای موضعی استفاده کنم یا مزو تراپی موضعی ... ...

دقیقامثل منی منم قرص ترجیح میدم الانم اسپرونولاکتون سیپروکامپاندوچنتامولتی ویتامین میخورم ولی دکترگفت اینم بزن ب سرت تاموهایی ک درمیان جون بگیرن

2738
دقیقامثل منی منم قرص ترجیح میدم الانم اسپرونولاکتون سیپروکامپاندوچنتامولتی ویتامین میخورم ولی دکترگف ...

اگ رعایت میکنی و مرتب میزنی خیلی کار خوبی کرده مشکل شماهم پس پی سی اوعه منم هیمنا رو میخوردم ولی حقیقتش من اصلا ریزش نداشتم ب محض خوردن سیپروترونکامپاند شرو شد ریزشا و خب فکنم خیلی خوبه ک همزمان شرو کنی باهاش 

چه قرصی مشکلتون چیبود

عزیزم من با کاربری قبلیم اولین تاپیکم در مورد ریزش مو بود

من موهام یکم بلند میشه خیلی میریزه رسیده بود به سر شونم رفتم کوتاهه کوتاه کردم

اینقدر میریزه که پوست سرم معلومه

ولی من کم کاری تیروئید دارم مامانم و داییم و دخترعموم و... هممون ارثی کم کاری تیروئید داریم که یکی از عوارضش ریزش مو هست

کمخونی هم باعث ریزش مو میشه

من قبلا بچه های نی نی سایت خوب راهنماییم کردن

اول آزمایش بده ببین کم کاری و پرکاری تیروئید یا کمخونی نداشته باشی

موهاتو دکلره نکن زیاد رنگ نکن

اتو مو و سشوار زیاد استفاده نکن

توی حمام نشسته سرتو بشور

توی حمام موهاتو شونه نکن

سعی کن از شونه چوبی استفاده کنی 

روغن آرگان هم خوبه برای تقویت مو

من از شامپو بچه استفاده میکنم میتونی بری داروخانه شامپوی مخصوص موهای خودت بخری

قرص هیرویت و زینک هم خوبه یه مدت هیرویت میخوردم واقعا ریزش موهام کم شده بود گذاشتم کنار کم کم ریزشش برگشت

دقیقامثل منی منم قرص ترجیح میدم الانم اسپرونولاکتون سیپروکامپاندوچنتامولتی ویتامین میخورم ولی دکترگف ...

همیشه حسرت کسانی رو میخورم که موهای بلند و پرپشت دارن

دلم میخواد موهامو بزارم بلند بشه ولی امان از ریزش مو

وقتی کوتاه میکنم انگار کمتر میریزن 😢

عزیزم من با کاربری قبلیم اولین تاپیکم در مورد ریزش مو بود من موهام یکم بلند میشه خیلی میریزه رسیده ...

همه این کارارو کردم آزمایش دادم همه چی نرمال بود ولی دکترریزشموهورمونی تشخیص دادنمیدونم جراحتی معاینه هم نکرد فقط گفتم موهام نازک شدوکرکی شدن گفت هورمونات بهم ریخته یسال زینک خوردم هیچ تاثیری نداشت 

همیشه حسرت کسانی رو میخورم که موهای بلند و پرپشت دارن دلم میخواد موهامو بزارم بلند بشه ولی امان از ...

منم حسرت میخورم انقدفکرموهامومیکنم انگار فتی کچل بشم دنیاتموم میشه باخودم میگم همش دوسه سال زندم یعنی تاوقتی مو توسرمه😭😭😭😭😭

همه این کارارو کردم آزمایش دادم همه چی نرمال بود ولی دکترریزشموهورمونی تشخیص دادنمیدونم جراحتی معاین ...

هیرویت بنظر من از زینک بهتره

حتی من که کم کاری تیروئید دارم برام جواب داد ریزش موهام واقعا کم شده بود ولی خب نخوردم ریزش برگشت

2706