2733
2739
اقایون وقتی رابطه ای نیمه رو کات کنن همین میشن بعدشم وقتی تموم شد تازه براشون شروع میشه

یعنی چی ؟ اخه واسه من عجیبه اخه کات شده تموم شده همه چیز دختر دیگه بهت تعهد نداره میتونه با کسی دیکه آشنا بشه اخه این ته خودخواهی فکر می‌کنن بعدش دختره باید بشینه هیچ کاری نکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی ؟ اخه واسه من عجیبه اخه کات شده تموم شده همه چیز دختر دیگه بهت تعهد نداره میتونه با کسی دیکه ...

من سه ماه بود از کات کردنم میگذشت دوستش پیجمو فالو کرد

پیام داد خیانت کردی بهم 🤣🤣🤣

گفتم مگه من باهات دوستم بعدشم من اصلا جواب پیام دایرکت کسی ندادم با کسی هم بهم پیام نداده!!

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨
2731
من سه ماه بود از کات کردنم میگذشت دوستش پیجمو فالو کرد پیام داد خیانت کردی بهم 🤣🤣🤣 گفتم مگه من ...

اره میخوان الکی تو ذهن خودشون واسه خودشون داستان ببافن بهشون خیانت شده عذاب وجدان خودشون راحت کنن و اینکه ببین مال من تا ۲ سال ادامه داشت این امتحان کردنش

اره میخوان الکی تو ذهن خودشون واسه خودشون داستان ببافن بهشون خیانت شده عذاب وجدان خودشون راحت کنن و ...

دقیقا همینه

من کات کردنم این بود که ازش چت با چندتا دختر داشتم

یکیشون هم متاهل بود 

بدون خون و خونریزی گفتم برو😂

جالب بود من ارومم و بی تفاوت

هرچندکه خیلی ناراحت کننده بود البته

در کل اینو فهمیدم که خودشون و مالک همه میدونن و به همه حس دارن

باور کن اینو خودشم اعتراف کرد گفت عاشق دوتاتونم!🤣🤣🤣

2738
آنقدر اذیت شدم ببین ۹ کیلو وزن کم کردم بخاطر همین موضوع ؛ خدا سرشون میاره

خب من دیگه الان ۲۹ سالمه 

برام مهم نیس 

منم اوایل خب غصه خوردم دیدم وا اهمیتی نداره منم خودم و‌جمع و جور کردم

خب من دیگه الان ۲۹ سالمه  برام مهم نیس  منم اوایل خب غصه خوردم دیدم وا اهمیتی نداره منم ...

دقیقا عزیزم من الان ۲۵ سالم به صحبت حرف شما رسیدم هیچ چیز جز خود آدم آرامش پیشرفتت نباید واست مهم باشه 

و اینکه میخواسنم لاغر بشم نمیتونستم اما واقعا دستش درد نکنه که با اومدنش تو زندگیم هم لاغر شدم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 هم درس ها و نکته های خوبی ازش یاد کرفتم

دقیقا عزیزم من الان ۲۵ سالم به صحبت حرف شما رسیدم هیچ چیز جز خود آدم آرامش پیشرفتت نباید واست مهم با ...

اوه خدايي باعث شدم تجربه خوبي بدست بياريم😅😅

اوه خدايي باعث شدم تجربه خوبي بدست بياريم😅😅

ههههههه دقیقا یه جورابی میتونیم بگیم وجودشون در جهت تجربه بدست آوردن و پختگی ما نعمتی در زندگیمون بود و ازشون سود کردیم🤣

ههههههه دقیقا یه جورابی میتونیم بگیم وجودشون در جهت تجربه بدست آوردن و پختگی ما نعمتی در زندگیمون بو ...

نهايت ديدگاه مثبت ايم هاااااا😂😂😂

2706