2733
2734
عنوان

روش دارم برالاغری سریع

167 بازدید | 12 پست

من خودم باکم خوری کم کردماامادوستم دوهفته میگف هرچی تشنم میشدتوابم تخم شربتی میریختم بعددوهفته واقعالاغرشده بودواینکه نه ازغذاش کم کرده بودنه ورزش امیدوارم بدردبخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شاید یبوست داشته دوستتون 😂من تخم شربتی میخورم واس یبوست و چاقی صورت .چون تخم هاش ژلاتین داره 

ااابرای چاقی صورت خوبه؟منم بخورم پس چون یبوستم دارم ولی همش فک میکنم نکنه چاق کنه

2738
ااابرای چاقی صورت خوبه؟منم بخورم پس چون یبوستم دارم ولی همش فک میکنم نکنه چاق کنه

واس یبوست عالیه عزیزم .فقط با اب ولرم بخور . ولی واس چاقی لاغری حقیقتا نمیدونم .یکی میگه دونه هاش باعث احساس سیری میشه لاغر میشی .یکی میگه چاق میکنه  

واس یبوست عالیه عزیزم .فقط با اب ولرم بخور . ولی واس چاقی لاغری حقیقتا نمیدونم .یکی میگه دونه هاش با ...

وایی من یبوست بدی دارم صورتمم دراثررژیم لاغرشده امروزرفتم تخم شربتی گرفتم امامیترسم چاق کنه

وایی من یبوست بدی دارم صورتمم دراثررژیم لاغرشده امروزرفتم تخم شربتی گرفتم امامیترسم چاق کنه

بخور .حتی اگه چاق شی می ارزه به اینکه یبوست نداشته باشی. منم یبوست وحشتناکی کشیدم. دکتربهم گفت جوونی بچه نداری عملت نمیکنم برات دردسر میشه