2726
عنوان

بلاگرهای اینستا

250 بازدید | 14 پست

بچه ها شما از کدوم بلاگرای اینستا خوشتون میاد و چرا؟به نظرتون چقدر از رفتارا و کاراشون واقعیه؟

چشم خوردن حقیقتی ثابت شدست دینمونم میگه که هست.این افراد نمیترسن؟که اینجوری تمام زندگی و بچشون کف اینستاس؟

💜💜💜

من کلا نمیپسندم ادم تمام وقت و زندگیش را پای یک شبکه مجازی بذاره

خیلی کار های مفید تری میتونم تو زندگیم انجام بدم

در مورد اون افراد هم اطلاعی ندارم، شاید اصلا به این موارد اهمیتی نمیدن و خیلی هم برام مهم نیست

لا اقة لنا.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من کوثرو و صدف بیوتی و سپی بزمی پور

سه تاشونم عالین

یه دختر ۷۷ ای شاد و پرانرژی و عاشق همسرش ♥️ /آذر ماه ۱۳۹۹ برای اولین بار دیدمت و وارد زندگیم شد و شد همه زندگیم💍💏 ن♥️ح

من هیچ وقت دوست ندارم جای بلاگرها باشم و زندگیم دوست دارم مخفی باشه و خوشحال....

ولی مثلا میبینم پیج های خارجی ورزشی که خانمهای بدنساز ،کلیپ ورزش و تغذیه میذارن و سبک زندگی سالم شون را دارن نمایش میدن و بدن سالم شون رو ،چقدر زیرش کامنت مثبت داره.خیلی بگردی یه دونه نیمه منفی شاید پیدا شه ...

بلعکس برو تو پیج فائزه که یه دختر ایرانی و آروم و ورزشکار هست .باید بگردی کامنت مثبت پیدا کنی.طرف چنان تنفرانگیز کامنت زده که انگار فائزه ارث پدرش را خورده و رفته خارج ! همه ش میگن چرا بدنت را نمایش میدی.خب بابا این یه ورزشکار هست که اعتقادات شما را نداره و مدل زندگیش اینه.یا بهش میگن باشه دیدیم بدن ورزیده ت رو و.... 

به نظرم خیلی از ما در کشور مون یه مشکل عمیق داریم.فکر میکنیم اگه کسی دارا هست ،از جیب ما  برداشته !!

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
ماشاللله همه رو داری😀

آره‌‌‌ بعضیاشون‌بچن‌دوسشون‌ دارم‌هنوزم‌هستن

ملورین،باران

آیرین‌رونیا

سلنا،وانیا،آناهیتا،هیلدا،ثمین

اگه‌ دوس داشتین‌ یه‌ صلوات‌ واسه سلامتی و شغلم بفرستین
2706