2733
2734
عنوان

کیا شهریور که میشه استرس پاییز میگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کردم فقط من اینطوریم من هفته آخر شهریور افسرده میشم دوباره پائیز دلگیر روزهای کوتاه شبهای بلند حوصله سربر سرمای خشک صدای کلاغها برگای زرد حتی الانم که بهش فکر میکنم دلم میگیره

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
2731

من اواخر خرداد اینطوریم

چون تابستونو دوس ندارم اصلا😕 حس بدی میده بهم

گرما افسردم میکنه

زيباترين انسانهايى كه تا كنون شناخته‌ام، آنهايى بودند كه شكست خورده بودند، رنج ميكشيدند، دچار فقدان شده بودند و با اين حال راه خود را از اعماق درد و رنج گشودند و بيرون آمدند.
2738

من کلاهمه فصلابرام غم انگیزه😢ولی عاشق پاییزم وبهار😍😊ازخدامیخوام ب هممون ارامش بده وهممونوبه ارزوهامون برسونه😊آی ام عاشق☺

یـک نـفـر حـال دلـش خـوب نـیـسـت❤مـیـشـودبـرای دلـش اَمَـن یُـجـیـبُ بـخوانـیـد؟
فکر کردم فقط من اینطوریم من هفته آخر شهریور افسرده میشم دوباره پائیز دلگیر روزهای کوتاه شبهای بلند ح ...

ولی ما اهوازیا عاشقشیم وای وقتی میریم بیرون یه نسیم خنک میزنه توصورتمون ادم حال میاد ولی الان اه صورتامون گرمیگیره ازگرما😥

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2706