2737
2739

واسه جای جوش..... ماسک سدر _سفیده تخم مرغ

واسه جای لک و کک مک..... آلوورا 

واسه سفیدی...... آب برنج _ماسک شیر و بادام _ماسک لیمو گوجه و خیار_ماسک ماست و نشاسته

واسه لختی و تقویت مو...... مخلوط آلوورا و روغن نارگیل

واسه سفیدی دندون......... مخلوط خمیر دندون زردچوبه جوش شیرین و ابلیمو

واسه چروک های صورت...... وازلین

برای راحتی از پوست چرب..... ترکیب گوجه و آلوورا 

واسه صورت صاف و شفاف...... ماسک عسل_ماسک موز و عسل_ماسک آرد نخود و شیر 

جرم گیری پوست....... ماسک پوست پرتقال 

ماسک برا تیرگی زیر چشم..... ماسک سیب زمینی

رشد مو....... روغن نارگیل و دارچین

ترمیم موی رنگ شده....... روغن نارگیل و عسل

موی چرب...... تخم مرغ و لیمو

موی خشک..... روغن زیتون و شکر قهوای 

موی وز...... عسل و ماست

دوست های گلم در مورد هرکدوم هر سوال داشتید یا طرز تهییه خواستید بگید براتون توضیح بدم

گلم برا افتادگی پلک چی؟

تیارا هستم عزیزان مدرس زبان کره ای/کاربری قبلیم به فنا رفته  یادمون باشه اینجا مجازیه ما حتی ادمایی رو که از نزدیک دیدیم رو هم نمیتونیم قضاوت کنیم چه برسه کسایی که کلا ندیدیم  شاید که کسی حتی سر کوچیکترین مشکلش اینجا به دوستای نی نی سایتی پناه اورده.....پس قضاوت نکنیم  سوال شخصی جواب نمیدم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای موهای اسیب دیده 

برای موهای وز وزی 

برای ریزش مو اینارو بگی بوس بوس

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2738
من موهام اصلا رشد نداره چی بزنم؟ فر هم هست برا صاف شدنش عسل و ماستو چجوری مخلوط کنم؟

واسه رشد شامپو گیاهی بزن، روغن نارگیل و با دارچین مخلوط کن بکش ب ریشه موهات 

واسه وزی موهات ی تکه موز با یکم ماست و عسل مخلوط کن بکش ب موهات اما ب ریشه نزن بعد جمعش کن بای کلاه حمامی یا ی روسری ببندش بعد از 30 تا 45 دقه بشورش

برای موهای اسیب دیده  برای موهای وز وزی  برای ریزش مو اینارو بگی بوس بوس

موی وز ی تکه موز با یکم ماست و عسل مخلوط کن بزن ب ساقه مو بعد جمعش کن با کلاه حمام یا با روسری ببندش بعد از 30تا 45 دقه بشورش 

واسه موی آسیب دیده یکم عسل با روغن نارگیل و ژل آلوورا مخلوط کن نیم ساعت قبل از حمام بزن ب موهات

موی وز ی تکه موز با یکم ماست و عسل مخلوط کن بزن ب ساقه مو بعد جمعش کن با کلاه حمام یا با روسری ببندش ...

فداااااتتتتت جواب میده 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
گلم واسه پرپشت شدن مو هم بگو که در اثر رنگ و دکلره حجمش شده یک سوم قبل.

رزماری چ برگشو گیر بیاری بکوبی بزاری روی ریشه موهات چ روغنشو بزنی هر دو عالیه واسه پرپشت شدن

2706