2737
2734
عنوان

پس عدالت خدا کجا رفته

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 65 پست
از روی شکمه  همون گلم...حوالی ۴۰۰ شد

ممنون از راهنماییات عزیزم .انشالله همه نی نیا سالم .خدا خودش هممون رو حفظ کنه

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
توهم بهشون نگو که کرونا گرفتی عمدا برو خودتو بچسبون بهشون و باهاشون در ارتباط باش اوناهم مبتلا بشن😊

من ک خوب شدم ولی زمان بیماریم هم پامو از خونه بیرون نزاشتم ...و قبل و بعدش ..حس میکنم کسی ک رعایت نمیکنه حق الناس میاد گردنش .من اینکار رو نکردم

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2731
بخدا حق اونایی ک رعایت میکنن نیست ...

توتنهانیستی عزیزم.. منم خیلی زورم میادبادوتابچم حتی توکوچه هم نرفتیم تاسه ماه بعدشم خیلی مراقب بودم خیلی زیادرعایت کردم ولی کروناگرفتم تادوهفته قرنطینه شدم بچه هاموندیدم.. اماخانواده شوهرم مخصوصابرادرشوهرمیناسه تامسافرت رفتن هیچکدوم نگرفتن

خدایا!!!!!!! منتظر نگاهتم. همونکه میدونم ومیدونی🙏🙏🙏🙏🙏🙏🌺🌺🌺🌺🌺
من ک خوب شدم ولی زمان بیماریم هم پامو از خونه بیرون نزاشتم ...و قبل و بعدش ..حس میکنم کسی ک رعایت نم ...

اها،خداروشکر که خوب شدی ولی بنظرم تا بیمار بودی باید بیماریت و به اوناهم میدادی

ولی حالا اشکال نداره مهم سلامتی خودته،چندماهته؟

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
توتنهانیستی عزیزم.. منم خیلی زورم میادبادوتابچم حتی توکوچه هم نرفتیم تاسه ماه بعدشم خیلی مراقب بودم ...

دقیقا .برادرشوهرم از عید تا حالا سه بار از تهران اومده شهرستان پیشمون.یک بار رفته مشهد .برا تاسوعا عاشورا هم میخواد بیاد .مامانش هم کلی بهش ذوق میزنه ک پسر خوبیه میاد به مامانجونش سر میزنه

واقعا جریان چیه ماهم هیچ جانمیرفتیم جزهمسرم سرکاراماگرفتیم امادوستان یافامیلاهمه میرن مهمونی مسافرت عروسی بعد خدایی زورداره به ریش مامیخندن

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
2738
اها،خداروشکر که خوب شدی ولی بنظرم تا بیمار بودی باید بیماریت و به اوناهم میدادی ولی حالا اشکال ندار ...

الان نزدیک  4 ماه اونوقت ک گرفتم دوماه بودم .ولی خوب ترسش تا اخر باهامه ...تازه بعد زایمان هم خیالم راحت نمیشه تا ببینم بچم عادی باشه رفتاراش 

دقیقا .برادرشوهرم از عید تا حالا سه بار از تهران اومده شهرستان پیشمون.یک بار رفته مشهد .برا تاسوعا ع ...

نمیدونم بخداسمشوچی میشه گذاشت یعنی ازینجام نبایدشانس بیاریم😕😕😕😕

خدایا!!!!!!! منتظر نگاهتم. همونکه میدونم ومیدونی🙏🙏🙏🙏🙏🙏🌺🌺🌺🌺🌺
الان نزدیک  4 ماه اونوقت ک گرفتم دوماه بودم .ولی خوب ترسش تا اخر باهامه ...تازه بعد زایمان هم خ ...

اها،انشالله چیزیش نیست

ربطی به رفتار نداره،شما رعایت کردی قرنطینه‌رو پس بچه‌ت چیزیش نمیشه

با کسی در ارتباط بودی؟

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
واقعا جریان چیه ماهم هیچ جانمیرفتیم جزهمسرم سرکاراماگرفتیم امادوستان یافامیلاهمه میرن مهمونی مسافرت ...

بله دورهمی جمع میشن خونه شوهرم باغی جایی میگن چرا نیومدین چقدر وسواسین .

مردم شهری ک همه میلنگند به کسی ک راست میرود میخندند

انگا این جملهه درسته که از هرچی بترسی سرت میاد

شاید این انرژی منفی و جذب و اینا درسته🤔

ندومبع والا

تو فکر میکنی کی موند؟اون روزا که فقط خودم پیش خودم می موند. خودم برا خودم شعراشو بلند میخوند.خودم برا خودم نیرو کمکی بود. کی موند؟ * من از راه بدربودنامو بودم اومدم،با پای خودم اومدم،دورامو زدم اومدم،بعد این همه سال رو برگردوندنم،مرد شدم اومدم،الان خودمم،با یه گونی ورق مچاله که گوش درددل یه دهن گشاده،من همون پشت به دوربین همه ام، اینجانب ممدرضا شایع
اها،انشالله چیزیش نیست ربطی به رفتار نداره،شما رعایت کردی قرنطینه‌رو پس بچه‌ت چیزیش نمیشه با کسی د ...

نه خوب میگم خونه مادرشوهر زندگی میکنیم از اونا گرفتیم .ولی خودم وقتی گرفتم حتی با دکترم تلفنی صحبت کردم نرفتم ک زنای باردار دیگه توی مطب نگیرن

انگا این جملهه درسته که از هرچی بترسی سرت میاد شاید این انرژی منفی و جذب و اینا درسته🤔 ندومبع وال ...

انصاف نیست ولی

2706