2733
2734
عنوان

پس عدالت خدا کجا رفته

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 65 پست
چه عجب نریختن سرت از عدالت خدا حرف زدی،منکه دم ظهر تاپیک زدم همه شدن مدافع

توی دنیایی که مقصر همه بدیهاش خود انسانه ، ناراضی بودن از عدالت خدا منطقی نیست

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
خدا که واجب نکرده یه عده تو این شرایط برن شمال جوج بزنن تازه خودشم از آدمای بی دقت و اونایی که رعایت ...

خوب دلم میخواد اونا هم بگیرن ک خیالم راحت بشه  وگرنه فکر میکنم خدا تبعیض قایل میشه...خیلی بدجنسم مگه نه

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توی دنیایی که مقصر همه بدیهاش خود انسانه ، ناراضی بودن از عدالت خدا منطقی نیست

درست میگی

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
اونا مگه خدان....بیخیال....توکلت به خدا باشه...😔😔😔 به خدا حال منم کمتر از تو بد نیست 

شما نی نیت اون زمان بزرگتر بوده .کمتر در معرض خطر بوده .التماس دعا .منم واس تو دعا میکنم عزیزم

2728
منو دکترم برا آنومالی فرستاد ۳ بعدی ،گفت اگه روی مغزش اثر گزاشته باشه ،اونجا معلوم میشه....تو هم نگر ...

انومالی معمولی نرم یعنی؟سونوگرافی معمولی نرم؟

شما نی نیت اون زمان بزرگتر بوده .کمتر در معرض خطر بوده .التماس دعا .منم واس تو دعا میکنم عزیزم

الان که نشستم تو انتظار سونوداپلر...رشدش ۱۰ روزی عقبه 😔😔

دارم دق میکنم

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
منو دکترم برا آنومالی فرستاد ۳ بعدی ،گفت اگه روی مغزش اثر گزاشته باشه ،اونجا معلوم میشه....تو هم نگر ...

بعد .روشش چطور بود مثل سونو شکمیه یا از داخله؟هزینش چطور شد؟

2738

ممنونم گلم از دعای خیرت....فدای مهربونیت بشم....توکلمون باید به خدا باشه

الان که نشستم تو انتظار سونوداپلر...رشدش ۱۰ روزی عقبه 😔😔 دارم دق میکنم

ده روز ک مهم نیست انشالله ک چیزی نیست .دکتر چی گفته؟

توهم بهشون نگو که کرونا گرفتی عمدا برو خودتو بچسبون بهشون و باهاشون در ارتباط باش اوناهم مبتلا بشن😊

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
ده روز ک مهم نیست انشالله ک چیزی نیست .دکتر چی گفته؟

نگرانم کرد...فرستاده برای سونو داپلر تا بررسی کنه مشکلشو ..ببینه از نارسایی جفت و بند ناف نباشه یه وقت....

من خیلی ضعیف و لاجون شدم بعد کرونا....

2706