2733
2734
عنوان

تهران یا شهرستان؟؟

126 بازدید | 15 پست

بچه ها من مجردم و قراره با دوستام خونه بگیرم و بیام تهران، اونجا یه کار پیدا کردم که درآمدش نسبتا خوبه، اما خب اینجا درآمدم صفره و همش دنبال کار ولی خب خونه پدری و رفاه و آرامشی دارم خداروشکر، به نظرتون می ارزه خودم رو با این چالش رو به رو کنم؟؟ 

اگه قبلا شهرستان کوچیکی مثل ایلام، خرم آباد، یاسوج و... زندگی کردین و تجربه زندگی تو تهرانم داشتین، کدوم رو ترجیح میدین؟؟ شهرهای کوچیک آرامش و طبیعت دارن قطعا، من تهران نبودم ولی وصف آلودگی و ترافیک و هزینه بالاش رو شنیدم به نظرتون می ارزه خودم رو به این زحمت بندازم؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

واقعا حاضرید بخاطر کار از خانوادتون جدا شیدبیاید تهران وقتی میگی تو رفاهی

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
تهران واقعا کار هست ؟!!!!

والا من کلی سختی کشیدم بابت این کار، مهندسی کامپیوتر خوندم همیشه خدا سرم تو لپ تاپه، یه مهارتی به دست آوردم خداروشکر ولی اینجا به کارم نمیاد متأسفانه، اونجا شرکتی هست که میتونم باهاشون شروع کنم. 

خب تهران قطعا یکی از شهرهای گرون ایرانه بنظرم خوبه خودتو محک بزنی اگر خانوادت موافق اومدنت هستن

فقط خواهرانه میگم با کسایی که میخوای هم خونه بشی خوب شناخت داشته باش ضربه نخوری 

والا من کلی سختی کشیدم بابت این کار، مهندسی کامپیوتر خوندم همیشه خدا سرم تو لپ تاپه، یه مهارتی به دس ...

من خودم تهرانیم ولی بنظرم سخته تهران حالا باید شرایط در نظر بگیری

🤍
واقعا حاضرید بخاطر کار از خانوادتون جدا شیدبیاید تهران وقتی میگی تو رفاهی

تو رفاه که نه.... ولی سطح زندگی متوسطی داریم... خب آدمی که داره 30سالش میشه دیگه نیاز به استقلال داره😓

2706