2737
2734

دلیلش چیه واقعا 

مگه بچه برا مادر نباید از بقیه عزیزتر باشه؟

بعد از بارش بارون از سیاه ترین ابر؛ روشن‌ترین و قشنگترین رنگین کمون رو خواهیم داشت ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید اشتباه میکنی امکان نداره کسی عزیزتر از بچه باشه

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
2731
نه عزیزم بچه هر کسی براش عزیزتر از بچه بقیه است، خواهرزاده برادرزاده عزیزن ولی نه قدر بچه خودت

خب تو جای من نیستی نمیدونی چی کشیدم من فقط خواستم هم در هام بیان تاپیک 

بعد از بارش بارون از سیاه ترین ابر؛ روشن‌ترین و قشنگترین رنگین کمون رو خواهیم داشت ❤️
2738
والا مدر مادر من همه رو بیشتر از ماها دوست دارن

بین این ۷ تا کامنت فقط تویی که میفهمی چی میگم🙃 

قربونت بشم سوال پرسیدی گفتم نه این نرمال نیست و درستش اینه، نگفتم شما دروغ میگی که

منم میدونم نرمال نیست خواستم بگم کسایی که اینطوریه مادرشون بیان حرف بزنیم 

میدونی چقدر قلبم  بیشتر فشرده میشه وقتی یکی میاد میگه نه مادرا اینطوری نیستن 

پس این زنی که تو خنس و عذابم میده اگ مادر نیس پس کیه 

بدرود

منم میدونم نرمال نیست خواستم بگم کسایی که اینطوریه مادرشون بیان حرف بزنیم  میدونی چقدر قلبم &n ...

متاسفم بابت شرایطت ولی افرادی که تو جامعه هستن مقصرش نیستن، بگرد دنبال یکی دیگه باهاش دعوا کن! منم اندازه خودم مشکل دارم ولی بی دی جهت به مردم نمیپرم