2726

مرغ و جو پرک و هویج قارچ و بپز .سرد که شد شیرو خامه رو بریز هم بزن.بعد بزار روشعله.موقع سروم جعفری خرد شده بریز روش

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند

سوپ شیر من عالی می‌شه.

مرغ رو با پیاز و ادویه می‌پزم.

یه پیاز دنده می‌کنم با یه کم روغن یا کره تفت می‌دم. بعد دو ق غ ارد و یه دونه قرص عصاره مرغ می‌زنم تفت می‌دم. قارچ ورقه شده رو اضافه می‌کنم اونم تفت می‌دم. بعد آب مرغ رو می‌ریزم. جو رو اضافه می‌‌کنم صبر می‌کنم بپزه. دو لیوان شیر می‌جوشونم قاطی سوپ می‌کنم. نمک فلفلش رو اندازه می‌کنم. جا که افتاد جعفری خرد شده رو می‌ریزم و خاموش می‌کنم تا جعفری نیم پز شه. 

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرغ و جو پرک و هویج قارچ و بپز .سرد که شد شیرو خامه رو بریز هم بزن.بعد بزار روشعله.موقع سروم جعفری خ ...

مرسی عزیزم❤

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  
2728
سوپ شیر من عالی می‌شه. مرغ رو با پیاز و ادویه می‌پزم. یه پیاز دنده می‌کنم با یه کم روغن یا کره تفت ...

مرسی گلم❤

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم