2737
2734
عنوان

آزمایش بتا

150 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من دیروز صبح آزمایش بتام 18وخورده ای بودامروز  دوباره برم بدم ببینم بیشترشده یان استرس دارم

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 

انشالله که بیشتر شده ☺️

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فردا برو هر چهل و هشت ساعت دوبرابرمیشه

یعنی الان نرم شوهرم الان بیکاره

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
2738
فردا بری بهتره.فردا باید دو برابر شده باشه

فرداشوهرم نمیتونه الان بیکاره خونه است برم نرم استرس دارم

هنوز نگذشته قبل ازپریودیم هست

خب الان نرو

از الان نیوفت به دکتر رفتن ضرر میکنی هی بت استرس میدن بهترین زمان واسه آزمایش بتا روز ۳۲ هست ک از موعدت گذشته باشه اون عدد درسته

الان بری هی میگن کمه.شاید خارج از رحم باشه شاید فلان باشه شاید بهمان بلشه

انقد بت استرس میدن خدای نکرده یه بلایی سرت میاد

فقط استراحت کن پله بالا و پایین نرو ، چیز سنگینم بلند نکن عزیزم مبارک باشه بارداریت

واسه ما هم تو خوشحالیت دعا کن

هنوز نگذشته قبل ازپریودیم هست

چون زود رفتی انقد استرس داری بذار قشنگ چند روز بگذره از موعدت

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
خب الان نرو از الان نیوفت به دکتر رفتن ضرر میکنی هی بت استرس میدن بهترین زمان واسه آزمایش بتا روز ۳ ...

چشم حتماممنونم عزیزم