2703
2553
عنوان

لانه گزینی

349 بازدید | 27 پست

بچه ها من این ماه اقدام کردم برا بارداری دوماه پیشم اقدام کردم که با اولین اقدام حامله شدم ولی تو 6 هفته دفع شد مرداد اقدام کردم 6 مرداد تخمگذاریم بوذ. من پریودیم منظم و سر ساهت و 27 روزه اس حتی بعد سقط مرتب بود و همون ماهی که سقط کردم سر وقت بود. الان این ماه اقدام کردم و 3 روزه که عقب افتاده. امروز از ظهر لکه های ابکی قهوه ای میبینم دل درد اینارم دارم مثل پریگدی ولی خیلی خفیف. میدونم پریودی نیس چون لخته ندارم و از ظخر نزدیک چند تا قطره بود جوری که پدم نذاشتم. بنظرتون لانه گزینیه؟ میشه بعد موعد پریودی اتفاق بیفته؟ 

با اجازه اسی .میشه منم راهنمایی کنین .. دیشب داشتم راه میرفتم یهو حس کردم پریود شدم . رفتم  دسشویی دیدم یه قطره خون قهوه ایه . رفتم نوار گذاشتم   بعد تا الان غیر اون قطره هیچییییی نیومده . ۵ روز از پریودم گذشته . درد هم اصلا ندارم علایم پریودی هم ندارم .کسی تجربه داره؟

خدایاشکرت بابت همه چیییییز!!!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اين تست وايتكس منه مثبته يا منفي

مال من ک فقط جوشید🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️نمیدونمم باردارم یا ن

حوض بی ماهی با ماهی بی حوض فرق میکنه .........................یدونه صلوات برای رفع حاجتم یادتون نره
2714

من إل دی میخوردم ماه قبل خو همه گفتن یک هفته بعد اما من س روز بعدش پری شدم یعنی 16 مرداد خیلی شدید بودددددددددد اما ی روز بعدش ب کل قطع شد حتی لکه بینی هم ندارم بعد امروز از صبح ک بلند شدم تهوع هم دارم و ماه قببلم رابطه محافظت نشده داشتم میخوام ببینم این تهوع ک خیلیم شدیده از ال دی؟ یا بارداری؟ اخه من پری هام تا آخر هفت رو میاد کسی بوده بااین شرایط باردار باشه؟ منم بگین

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2706