2737
2734

مثل حاجت من.... میشه برین تو این لینک وبه دخترم رای بدین منم براتون توسل میخونم تو مسابقه نقاشی شرکت کرده ممنون میشم اگه رای دادین پستو لایک کنید تا تو دعای من سهیم باشین دمتون گرم http://ghadirfestival.com/painting/?contest=photo-detail&photo_id=2357

با مردی ازدواج کن که رژتو پاک کنه نه ریملتو...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برای من لطفا  شفای خواهرم

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.
2738

رای دادم عزیزم تمنامیکنم از چهارده معصومـبخای شفیع بشن فاطمه عروس خوشبخت بشه مشکلات @ناشناس_هسدم     عاطفه هم حل بشه

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2706