1920
1924

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

بچها ژله الوورا خوشمزه تره یا بلوبری؟ اون بیرنگه این ابی

بولوبری...

(🍁وزن شروع چالش پاییزیی88)،وزن هفته قبل78.وزن این هفته 77.200. وزن هدف65، قد 170)کفشای آهنی پام کردم من این دنیای وحشیو رآم کردم مشکلاتو میزارم زیر پامیرم بالا من مثل بالگردم،هرکجا مشکلات بزرگ شد من سعیمو زیاد کردم،حتی توی بدترین شرایط بازم به خودم اعتماد کردم. یادگرفتم که زندگی سخته ودست زیاده بالادست توی جاده زندگی همیشه پایین وبالاهست یادگرفتم که زندگی یعنی همین لحظه فردا که نیومده ولی امروز همین حالاهست. هیچ مشکلی بزرگ هیچ دیواری واسم بلند نیست. یادگرفتم روی پای خودم بایستم چون موقع سختیادیگه هیچکس دورم نیست.نمیرم عقب حتی یه قدم من برا واسه اینجابودن به هردری زدم من گذشته رونمیشه برگردونم پس میرم جلو تاجایی که میتونم....
1922

با اجازه اسی سلام من یه تاپیک دارم که مال حلقه زدنه اگه دوست دارید بیاید تاپیکم و برای ثبت نام عنوانو لایک کنید ۱۸ جلسه هست اگه خواستید دوباره با ما باشید باز هم ثبت نام میکنیم قوانین رو توی امضام نوشتم لطفا بخونید ممنون

بزرگترین خوشبختیم😍😍 اینه که خدا جونم ❤ پشتمه و هرجا میرم باهامه با این حساب دیگه بدبختی برام نمیمونه❤❤خدایا خیلی دوستت دارم و میدونم که تو هم منو خیلی دوست داری❤