2737
2734
عنوان

دخترجاریم دوماه ازدختر من کوچیک تره داره راه میره😨😨😨

| مشاهده متن کامل بحث + 1178 بازدید | 121 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ها این حرف ک مقایسه نکن درسته ولی اگه خدایی نکردت خونواده بی فرهنگ باشن صدق نمیکنه

بهترین کار رفت و آمد و کم کردنه استرس هم کم میشه 

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
این‌دیگه دیره دکتر ببرش

بردم عزیزم همه جوره آزمایش وعکس واینا سالمه سالمه دکتر میگه راه میره بعضیا دیر میرن الانم من بایدونه انگشتدستسو بگیرم میره ولی خودش نه 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
😎⁦✌️⁩

اومد 😆😆

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2738
بچه ها با هم فرق دارن دختر من9ماهشه چهاردست و پا نمیره ولی از مبل میگیره و بلند میشه و همونجوری&nb ...

اره عالیه دخترت باور کن ۱۰ماهگی راه میفته

پسر اولیه منم اینجوری بود

اما دومی دس میگیره به مبل ولی اصن قدم برنمیداره بلد نیس

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
وای خدا هر بچه ای روند تکاملش فرق می‌کنه یکی دیر راه می‌ره یکی زود  کم بچه اتون رو مقایسه کنید ...

نه من عاشق دخترجاریمم گفتم یعنی بپرسم علت چیه که این رو زانو هاش زاه میره

آروم و مظلومم ولی دیگه تصمیم گرفتم تغیرکنم👎.یاخداظهور آقام امام زمان 

خب بچه دخترداییم ۴۰روز از بچه من بزرگتر بود بچه اون ۵ماهگی غلت زد ۶ماهگی روروک میرفت بدی میکرد بچه من ۷ماهگی غلتید ۸ماهگی روروک رفت بچه من نخورک و بده هیچی نمخوره بچه اون مث گاو میخوره غوله بچش تپل بچه منم ترکه انار 😓

کرونا مادرمو آسمونی کرد و منو زمین گیر...مادر دلتنگتم 😭

دخترت ویتامبن دی بدنش کمه  دختر منم ۱۴ ماهگی  راه رفت  سه روز بعد از اینکه آمپول ویتامین دی دکتر براش زد 

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
بچه ها این حرف ک مقایسه نکن درسته ولی اگه خدایی نکردت خونواده بی فرهنگ باشن صدق نمیکنه بهترین کار ر ...

نه من عاشق دخترجاریمم گفتم یعنی بپرسم علت چیه که این رو زانو هاش زاه میره

آروم و مظلومم ولی دیگه تصمیم گرفتم تغیرکنم👎.یاخداظهور آقام امام زمان 
بردم عزیزم همه جوره آزمایش وعکس واینا سالمه سالمه دکتر میگه راه میره بعضیا دیر میرن الانم من بایدونه ...

خدارو شکر بخاطر سلامتیش گفتم‌عزیزم ولی سعی کن زیاد باهاش وقت بگذرونی دستشو بگیر کمکش کن ایشالله بزوری راه میوفته

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...
2706