2737
2734
عنوان

اشتی با شوهر

356 بازدید | 16 پست

من باردارم دیشب با شوهرم دعوام شد تو واتساپ

منم چند روزه خونه‌مادرمم بخاطر بارداری و ...

مقصر هم من بودم

اخرش هم گفتم دیگه حق نداری پیام بدی و ...

بعد امروز پشیمون شدم بهش یه اس دادم که بیا واتساپ کارت دارم جواب داد واتساپمو ‌پاک کردم

منم خیلی بدم اومد می تونست نصب کنه

منم دیگه هیچی نگفتم و محلش ندادم

کار درستی کردم یا دوباره پیام میدادم؟

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  

با اجازه اسی سلام من یه تاپیک دارم که مال حلقه زدنه اگه دوست دارید بیاید تاپیکم و برای ثبت نام عنوانو لایک کنید ۱۸ جلسه هست اگه خواستید دوباره با ما باشید باز هم ثبت نام میکنیم قوانین رو توی امضام نوشتم لطفا بخونید ممنون

بزرگترین خوشبختیم😍😍 اینه که خدا جونم ❤ پشتمه و هرجا میرم باهامه با این حساب دیگه بدبختی برام نمیمونه❤❤خدایا خیلی دوستت دارم و میدونم که تو هم منو خیلی دوست داری❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
گیر بیخودی داده بودم 

ازش عذرخواهی کن

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

تقصیر توئه تو باید معذرت خواهی کنی حالا هر جوری شده

فرض کن قضیه برعکسه و تو واتساپتو پاک کردی دوست داری شوهرت بیخیال شه بعد خودت ک قهری بری منت کشی یا شوهرت ک باعث دعوا شده پا پیش بذاره؟

توبارداری زنا مردا حساس میشه اخلاقشون 😕

والا چندمورددیدم انگارهورمونای اونابهم میریزه نازمیکنن وقهرقهرومیشن😑

دیگه چیزی نده بهش بنظرم

مردم این زمانه بره راباگرگ میخورند، گریه راباچوپان می کنند!!!!!
2706