2733
2734
عنوان

کی نی نیش رفلاکس داره😣😣😣

81 بازدید | 9 پست

چه علایمی داره  دارو چه میخوره   ومراقبتاش چین   

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

با اجازه اسی سلام من یه تاپیک دارم که مال حلقه زدنه اگه دوست دارید بیاید تاپیکم و برای ثبت نام عنوانو لایک کنید ۱۸ جلسه هست اگه خواستید دوباره با ما باشید باز هم ثبت نام میکنیم قوانین رو توی امضام نوشتم لطفا بخونید ممنون

بزرگترین خوشبختیم😍😍 اینه که خدا جونم ❤ پشتمه و هرجا میرم باهامه با این حساب دیگه بدبختی برام نمیمونه❤❤خدایا خیلی دوستت دارم و میدونم که تو هم منو خیلی دوست داری❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من از دوماهگی داشت تا ۵ماه و نیم 

ب حدی بالا میاورد ک نگم برات 

اگ شیر خودتو میخوره تو باید خیلی غذاهارو رعایت کنی لبنیات نخوری چیزای کارخونه ای نخوری 

دارو اکثرا رانتیدین میدن 

ولی هیچ فایده ای باید دوره شو بگذرونه

اگ شیر خشک میخوره ک ببر دکتر شیر مخصوص بده 

یا آپتامیل پپتی یا ببلاک آی آر 

یدونه پسر 😇دارم من قند عسل دارم من💙خدایا شکرت بابت همچی 😙همسرم و پسرم عشقمن👼💏
2731

بعد از شیر خوردن حتما باید اروغ بزنه ۲۰ دیقه باید ب شکل سرپا نگهش داری تو بغلت 

بعدشیر خوردن اصلا اصلا نباید تکون بخوره زیاد بغل نشه 

خیلی مراقبت های دگ 

یدونه پسر 😇دارم من قند عسل دارم من💙خدایا شکرت بابت همچی 😙همسرم و پسرم عشقمن👼💏
پسر من از دوماهگی داشت تا ۵ماه و نیم  ب حدی بالا میاورد ک نگم برات  اگ شیر خودتو میخوره ...

ممنونم 💚💚💚

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2738
من دخترم ۲۰ ماهشه داشت ماه قبل داروهاشو قطع کردم  مدتی نکسیوم دادم  مدتی  پنتو پ ...

ممنونم 💚💚💚

بعد از شیر خوردن حتما باید اروغ بزنه ۲۰ دیقه باید ب شکل سرپا نگهش داری تو بغلت  بعدشیر خوردن ا ...

ممنونم💚💚