2410
2553
چرااااا😑😑😑🙄🙄🙄😒😒😒😒دروغ نگفتم که ازایناپرسیدم ببینم کدوم باهم دوستن اخه یکیشون گفت توواتشاپ ...

گلم با تو نبودم ک فدات شم❤🌹

یکی دیگه رو ریپلای کردم

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اولا دوما به هرحال بنظرم اون گناه داره توهمش تونی نی سایتی اونم میگه کاریش نداشته باشه بزار همون تون ...

نخیرم

وقتی بیدار باشه گوشی دست خودشه😓

وقتی خونه نیس یا خوابه میام اینجا

تازه دیشب اومد با گوشیم تاپیک زد

منم گفتم کسی جوابتو نمیده بیخیال😝اونم اومد بیرون

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2456
من که نیستم      قهرم اصلا

وای عجبا اینونوشتم.اینوسوال بودازاینا پرسیدم اخه گفتن توگروهن باهم بخاطر همون پرسیدم ببینم کیا توگروهن

میشه برای ظهور آقاامام زمان(عج) یه صلوات مهمونشون کنین؟🤗
اولا دوما به هرحال بنظرم اون گناه داره توهمش تونی نی سایتی اونم میگه کاریش نداشته باشه بزار همون تون ...

تو هم خواستی میتونی منو دنبال کنی😏

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
بعلییی

بعد بهت نشون میدم

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2714
وای عجبا اینونوشتم.اینوسوال بودازاینا پرسیدم اخه گفتن توگروهن باهم بخاطر همون پرسیدم ببینم کیا توگرو ...

من نیستم تو گروهشون

الکی پریدم وسط😝😝😝

2706