2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاید گوشیش هک کردن .قضاوت نکن عزیزم ما چه می دونیم 

از هک چیزی نگفت

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔
به من حتی پیام هم نیومد  خودش گفت نوبت الانه  در صورتی که ۳ روز پیش درخواست داده  ...

نه عجيب نيست

براتون ي چند ماهي جلسه مشاوره دادگاه معين ميكنه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738

عزیزم کسی که بی دلیل دادخاست طلاق میکنه نمیخوام ناراحتت کنم ولی واضح و روشن باهات حرف میزنم حتما کسه دیگ ای تو زندگیش هست و اینکه کسی ک میخواد بره رو ب اجبار نگه ندار چون اگ باهات زندگی کنه میره خیانت میکنه که باز این وضع بدتره شما میتونی مهریت رو تمام و کمال دریافت کنی و بزاری ک اونم بره هر کاری دوس داره بکنه

چرا دروغ میگی برا یه گزارش؟مثلا کی از تاپیک جنس پشمات میفهمه کی هستی؟دیگه نوبرشو اوردین

عزیزم این چ حرفیه

شاید جایی چیزی گفتم و اومده بهم گفته تو اهل فلان شهری و.....

دیگه دوس نداشتم تاپیکامو ببینه

به من حتی پیام هم نیومد  خودش گفت نوبت الانه  در صورتی که ۳ روز پیش درخواست داده  ...

واسه مشاوره پیام نمیاد.ولی قبل از دادگاه باید نامه مشاور رو ببرید.ولی برای ما اصلا مشاور وجود نداشت.اصلا معلوم نیست رفته چی گفته که مشاور کلا منحل شد.نه عجیب نیست چون هر وقت بخوای مشاوره میتونی بری.ولی فکر کنم اونجا تایمشون ادرای هست نه بعدازظهر.شاید شوهرت میخواد با خودت حرف بزنه

2706