2737
2734
عنوان

خانما کمکم کنید که اروم شم

406 بازدید | 22 پست

خانمایی که مث من خیانت دیدید وشرایط طلاقم ندارید ومجبورید که سرکنید چکار کردید که اروم شدید من هرکاری میکنم از فکرش نمیتونم بیام بیرون دارم دیونه میشم وقتی فکرشومیکنم که باکس دیگه ای رابطه داشته حالم بهم میخوره هزارجورفکرمیکنم که باهم کجارفتن چکارکردن اعصابم میریزه بهم اصلا نمیتونم بهش فکرنکنم وقتی فکرمیکنم که با یه زن دیگه بوده وچیا که درمورد من بهش نگفته داعون میشم راضیم لحظه لحظشو تعریف کنه برام شاید آرومتر بشم زنیکه روهم ندیدم نمیدونم چه شکلیه دلم میخوادببینمش که چه شکلی بوده که به من ترجیحش داده توروخدا هرکی راهکاری میدونه بهم بگه اگر اینجام نمیتونید خصوصی بهم بگید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

استارتر تو آشناهای ما هم یکی مثل شما شد. اولا بنظرم محلش نده فقط رو آرامش خودت کار کن و حال خودت را خوب کن بهم که بریزی مطمین باش بیشتر سمت اون زن میره از طرفی بچه هاتم داغون میکنی با دعوا و درگیری. از این به بعد بنا را بر این بزار فقط توجه و تمرکزت رو خودت باشه میدونم خیلی سخته ها ولی اصلا نشین فکر کن چه غلط باهم کردن و میکنن چون خودت بهم میریزی 

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2738

خوب اگه شرایط طلاقو نداری چاره ای نیست باید بری پیش مشاور تا دردو دل کنی اروم بشی با خدا درد دل کن از خدا برای ارامشت کمک بگیر انشالله خدا کمکت کنه باید به خودت زمان بدی 

استارتر تو آشناهای ما هم یکی مثل شما شد. اولا بنظرم محلش نده فقط رو آرامش خودت کار کن و حال خودت را ...

بخدانمیتونم بهش فکرنکنم خیلی عذاب میکشم الان که دیگه باهاش نیست ولی خب فکر قبلنا اذیتم میکنه 

دلم برابچه هام میسوزه 

مشکل اینجاست که میخوادمث قبل باشم باهاش بگم بخندم هرکاری که دوست داره انجام بدم ولی من نمیتونم

عزیزم، اگه تلگرام داری، یه مشاور خیلی خوبو بهت معرفی میکنم، خانم دکتر فرزانه فردین فر. عااااالی هستن، راهکاراشون عااالیه، تو تلگرام کانال زنان شاد رو سرچ کن. بعد ادمینش همین خانم دکترست، خیلی خوبه، برات صلوات فرستادم عزیزم

2706