2703
2553

قسمت ۳۴ و دیدم 

به خداتحمل ندارم ....چقد بدجنسه

با همدستی شاگرد مغازه باباش .خواهر نا تنیش رو دزدیده و بهش تجاوز کردن .

و چقدررررررر دروغگو بی صف آشغاله .

چه کارای نامردی میکنه تا خواهرشو بدبخت کنه و خودشو خوشبخت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😑فقط یه فیلمه ارام باش نفس بکششش ول بده بیرون خواهر

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
2720
2714

ریدن با این فیلنامه ساختنشون 

ب دور از ذهنه ی دختر بیاد زندگی خاهرشو خراب کنه طرف بیاد اینو بگیره 

عاخه یابو علفی با خودت چی فک کردی

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
اخه بگو عوضی اون پسره نامزد سابق خواهرت که اصلا به تو حسی نداره ....! چقد عقده ای !

برمیگرده بیشتر به بچگیش از رستا تنفر داره چون مادرش بیشتر به اون توجه میکرد و رستا پیش پدرش عزیز بود از طرفی نه نکیسا و نه اوا عاشق نیستن چون تو عشق واقعی خوشبختی معشوق ارزوی عاشقه احساسشون خودخواهیه فقط

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
2706