2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلا رضایت از زندگی نداریم هیچ کدوممون انگار چرا؟

هدف نداری؟ بیرون خیلی نمی ری؟ ورزش خیلی نمی کنی؟

من هم هر روز پا می شم و یک جور مبارزست و باور کن خیلی می خوام خودم رو خاموش کنم اما به هدفم فکر می کنم.

پس اُمید می خوای حتی اگه الکی باشه. 

همه از دم افسردگی داریم .

از بس خونه نشین هستیم .

نه کسی میاد نه کسی میره . نه خودمون جایی داریم بریم .

از صبح تا شب کنج خونه .

معلومه همه افسرده میشیم و ناراحت .

با فامیلا هم نشست و برخاست میکنیم فقط پز میدن و سخن چینی و غیبت و.... 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2738
واقعا چرا؟ منم همین حسو دارم پس چرا بعضیا پیر مرد و‌پیرزن هستن ولی همش در حال عشق و‌حالن؟

شوهرم و خانوادش نمی زارن میدونم فکر میکنی دست خوده ادمه شاد بودن ولی باور کن وقتی کسایی باهات همش دشمن باشن دیگه ادم سابق نمیشی همش منتظر اتفاق بدی 😔

من نه منم نه من منم😎
هدف نداری؟ بیرون خیلی نمی ری؟ ورزش خیلی نمی کنی؟ من هم هر روز پا می شم و یک جور مبارزست و باور کن خ ...

آخه امیدی نزاشتن برای جوونا بمونه که

مثلا به چی امید داشته باشم آخه

هر چیز که در جستن آنی ،آنی...😌
آخه امیدی نزاشتن برای جوونا بمونه که مثلا به چی امید داشته باشم آخه

بله خیلی سخته. حالا امید من شده کار و بهتر شدن در کار و یادگرفتن چیز ها.  مال شما هر چیزی می تونه باشه.

برای همین خیلی ها خودشون رو نابود می کنن دیگه... مثلا فکر کن اینترنت هم ازمون بگیرن.دیگه چی می مونه؟ 

شوهرم و خانوادش نمی زارن میدونم فکر میکنی دست خوده ادمه شاد بودن ولی باور کن وقتی کسایی باهات همش دش ...

دقیقا

منم با خانواده ی شوهرم مشکل دارم

میدونم مادر شوهرم از خداشه من سختی بکشم

و این دشمن داشتن عذابم میده

ولی این یکی رو مطمینم مشکل از ماهاست

چون ما خصومت رو انتخاب نکردیم فقط ضربه دیدیم و عوض ضربه زدن فاصله و دوری رو انتخاب کردیم که خیلی درسته

حالا از اینجاش به بعد اگه انقد ضعیف باشیم که هر کی بتونه از بیرون اذیتمون کنه مشکل از ماست

مشکل امثال من و شما اینه که میدونیم نباید بزاریم دیگران اذیتمون کنن ولی روش اذیت نشدن و جلوگیری از اذیت شدنمون رو بلد نیستیم

بله خیلی سخته. حالا امید من شده کار و بهتر شدن در کار و یادگرفتن چیز ها.  مال شما هر چیزی می تو ...

واقعا راست میگی

باید خودم به داد خودم برسم

واقعا راست میگی باید خودم به داد خودم برسم

بله. این رو فکر کنم خیلی از زن ها دیر می فهمن ولی قبل از اون منتظر کمک از طرف خانواده و یا شوهر آیندشون هستن. مارو بی عرضه و تخیلی بار آوردن.

2706