2726
عنوان

برادرشوهر کلاه بردارمو چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1189 بازدید | 101 پست

مستقیم بگو

ولی به این نتیجه رسیدم طرف باید خودش بخواد که بده و خودش شعور داشته باشه مگر نه صدسال دیگه هم نمیده

با دل پاکت یه صلوات مهمونم کن تا حاجتم روا بشه        واسه سلامتی بابام دعا کنید😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرت بفرست به یه بهانه ماشینشو بگیره سوار شده بیاد بگو امانت پیشم هست تا پولو بیاری اینجور معلومه میخواد بخوره یه این روشمگه 20میلیون 4 سال پیش با الان یکیه اون موقع یه پراید میشد بخری حالا چیییییی مردم مال مردم خور

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد

به نظرم با شوهرت منطقی و اروم صحبت کن چون اگه خودتو بندازی وسط تو عروسی و یادشون میمونه اما شوهرت برادرشه هر ادمی ته دلش با منطق و انصاف فکر کنه کار درس و انجام میده توام بدون حرص کردن باهاش حرف بزن و بگو اگر درسته تو این شرایط اقتصادی با وجود اینکه برادرت وضع مالیش خوبه این پول دسش باشه من مشکل ندارم و بهش بگو که توام دلسوز خانوادشی و اگه برادرش از نظر مالی تو فشار بود این پولو ازش پس نمیگرفتین 

2728
مگه ضمانت ازش نگرفتی

ن بابا فقط هم بقیه برادرشوهرام شاهدن ک فایده نداره

با شکایت و اینا نمیشه راهکار دیگ بدین

من دوماه دیگ زایمان دارم بخدا تو پول بیمارستان موندیم

...

برادرشوهر من ی روز هفت تومن قرض داد به شوهرم به خدا هفته ی بعدش زنگ زد گفت گیرم گیرم هفتاد برام بریز سه روزه بهت میدم! ما هم داشتیم خونه میخریدیم پول آخرین چکمون بود قراره محضر داشتیم! دو هفته گذشت هر روز میگفت فردا ! آخر ی روز به شوهرم گفتم بگو هرچقدرشو داره بده ! اونم فرداش ۶۲ ریخت!! انگار فقط میخواست پولی که قرض داده رو بگیره! 

اگه میخواست پس بده تا الان پس داده بود ⁦☹️⁩

منم یه مبلغی پول یک سال پیش به دوستم دادم که یک ماهه برگردونه. الان اصلا به رو خودش نمیاره دو سه بار هم بهش پیام دادم خانوم بهش برخورده 😐

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
مستقیم وایستا جلوش بگو‌تا آخر هفته پولمو بده بسته دیگه خسته شدم از بس تو پشت گوش انداختی سود پولمم ب ...

نمیده همه اش میگه نذارم و فلان 

ب زن قبلی اش ی چک 35 تومنی داذه برای اون هرروز میره دادگاه

...
وای ۱۵ ملیون چرا دادی مگه انقد پولداری ک ۱۵ ملیونو ب این راحتی دادی بهش بهت بر میگردونی با دردو عذا ...

برام مهم نیست بگید چجوری بهش بگم؟ باهاش ش دعوا کنم یا با شوهرم دعوا کنم اونو بندازم جلو؟ 

...
2706