2726

بادوم رو خیس کن

پوستش رو بکن

رنده ریز کن، یا با آسیاب پودر کن

آب بریز بجوشه 

میشه حریره بادوم

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آرد برنج ی قاشق چایخوری شیر پاستوریزه من 15قاشق چای خوری میریزم ی قاشق چایخوری بادوم و ی قاشقم شکر و یکمم کره بزار یکم که از شیر خودت غلیظ تر شد خاموشش کن

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
آرد برنج ی قاشق چایخوری شیر پاستوریزه من 15قاشق چای خوری میریزم ی قاشق چایخوری بادوم و ی قاشقم شکر و ...

من هنوز شیرپاستوریزه بهش ندادم باشیرخشک نمیشه واگه اره کی باید اضافه کنم

من هنوز شیرپاستوریزه بهش ندادم باشیرخشک نمیشه واگه اره کی باید اضافه کنم

با شیرخشک تا حالا درست نکردم سه روز اول من باشیر خودم براش درست میگردم بعدشم شیر پاستوریزه جوشیده شده حالاهم هر روز درست میکنم براش

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
آرد برنج ی قاشق چایخوری شیر پاستوریزه من 15قاشق چای خوری میریزم ی قاشق چایخوری بادوم و ی قاشقم شکر و ...

بعد این مقداری که شمادرس میکنی که خیلی کمه واسه بچه چندماهست این اندازه

بعد این مقداری که شمادرس میکنی که خیلی کمه واسه بچه چندماهست این اندازه

عزیزم همینم به زور میخوره 7ماهشه اگه میخوره مقدارش  رو دوبرابر کن

آرد برنج و پودر بادوم رو حرارت ملایم تفت میدی، رنگش عوض نشه ... بعد شکر...آب... آخر هم یکم گلاب هل یا....

.

یه مدلم داره واسه نوزاد! شیر بادوم میگیری (تو نت بزن چطوری) مثل فرنی با آرد برنج یا نشاسته درست میکنی. جای شیر و آب ...شیر بادوم میزنی

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
میشه لطفا مرحله به مرحله واندازشو بگید ممنون میشم

اول بادوم رو درست کن.خیس کن پوستشو بگیر بذار خشک بشه و آسیاب کن یا با الک ریز بساب

بعد آرد برنج با شیر پاستوریزه یا آبجوش بذار با شعله ملایم و پودر بادوم رو بریز توش باهم میپزن و برنج لعاب میده .یکم غلیظ که شد مناسب بچه ات خاموش کن تا از حرارت بیفته.سرد که بشه سفت تر میشه حواست باشه.اگه شیر پاستوریزه نریختی وقتی داره خنک میشه یه پیمونه شیرخشک بزن که خواصش از بین نره.میتونی همه چیز رو با پیمونه شیر خشک اندازه کنی

مثلا یه پیمونه آرد برنج با نصفی شکر اگه دلت خواست

2706