2726

امرور رفتم قسط بدم بجای مبلغ قسط یه ماهم ،3ماهش پرداخت شد نمیشه کاری کرد؟

جالب تر اینه که حتی تو سامانه به عنوان قسطم واریز نشده معلوم نیس کجا رفته خیلی ناراحتم.به رئیس بانک گفتم گفت 72 ساعت صب کن تازه اصلا نگفت که برمیگرده خیلی ناراحتم.

یا ب میگرده یا بحطاب قسطت میشینه.و اینکه اگه بشینه قابل برگردون نیست

پس چرا اون موقع به حساب قسطم نرفت؟ به حساب قسطم کلی گریه کردم.معمولا چقد طول میکشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باید کارمندابانک توضییح میدادن اما برمیگرده بحسابت

انقد بی ادب بود رئیسه که حد نداشت.اینا پولمو نمیدن مطمئنم.عزیزم میدونی چقد طول میکشه از ناراحتی گرفتم خوابیدم

پس چرا اون موقع به حساب قسطم نرفت؟ به حساب قسطم کلی گریه کردم.معمولا چقد طول میکشه

نگران نباش.پولت سوخت نمیشه.یا برمیگرده تو حسابت یا اقساط پرداخت میشه باهاش.دلیلش نوسانات شتابه

از حرف زدن خستم
انقد بی ادب بود رئیسه که حد نداشت.اینا پولمو نمیدن مطمئنم.عزیزم میدونی چقد طول میکشه از ناراحتی گرفت ...

ببین اگرشماره حساب قسط ودرست زدی  مبلغم درست بوده پولت بشترکم شده بایدجوابگوباشن چه جوری کم شده خودت ریختی یاخودشون برداشت کردن؟

ببین اگرشماره حساب قسط ودرست زدی  مبلغم درست بوده پولت بشترکم شده بایدجوابگوباشن چه جوری کم شده ...

خودم ریختممتاسفانه.عزیزم شماره قرار داد دفترچمو زده بعد نوشته به نام خودم مبلغ یک و نیم.ولی اصلا به حساب قسطمم نرفته چه برسه اینکه عودت داده بشه به کارتم.