2733
2734

اینجا یه شهرستان کوچیکه هیچی جای تفریخی نداره نپرسید کجا لطفا.

دلم میگیره الانم که کرونا هیچی به هیچی

ولی حداقل مراکز استان امکانات تفریحی و گردشگری زیاده☹

خوب مام از ترس هیچ جا نمیریم 

وخدایی ک بشدت کافیست‌‌.....             ‌‌‌‌                      حوصله بحث و دعوا ندارم مخالف هستی جواب نده ممنونم                                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

امکانات تفریحی مثل چی؟؟شهرتون پارک و شهربازی هم نداره؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2738

حق میدم شهرهای کوچیک دلگیره من خودم سفر میرم از بین شهرهای کوچیک که رد میشیم میبینم چقدر دلگیره من بشخصه تحملشو ندارم

دوستان گل تاپیکای جنجالی رفتید منم تگ کنید 😄 مرسی عشقولیا 🥰

کاش من یه شهرستان کوچیک بودم،ارزوم زندگی تو یه روستای سردسیرم،یه جای پرت بدون اینترنت و تکنولوژی های مدرن،دور از شلوغی و دود و دم تهران

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2706