2726

قبلا شکمش چجوری کار میکرد؟چن روز یه بار؟ موقع مدفوع گریه نمیکنه یا خیلییی زور بزنه؟

به جز این حالت مشکل دیگه ای نداره الان؟ استفراغ؟ ادرارش فرقی نکرده؟

اگه بتونم کمکی بکنم خوشحال میشم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برو از عطاری فلوس بگیر بده بهش.طرز استفاده هم بپرس میگن بهت

فلوس فوق العاده مضره برای نوزاد!

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)

اگه خودش مشکلی نداره بی قراری نمیکنه و خوب شیر میخوره و ... چون شیر مادر میخوره تا یک هفته هم اشکالی نداره 

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
قبلا شکمش چجوری کار میکرد؟چن روز یه بار؟ موقع مدفوع گریه نمیکنه یا خیلییی زور بزنه؟ به جز این حالت ...

قبلا کاملا طبیعی بود و روزی یکی دوبار شایدم بیشتر،بقیه چیزاش طبیعی ولی بعضی اوقات بی قراری میکنه

چه ضرری داره . ما به همه بچه هامون میدیم .از یکی دوتا متخصص هم پرسیدم گفتن تنها چیزیه که هیچ ضرری ن ...

خیلی چیزا مضرات خودشو توی طولانی مدت نشون میده و اینکه اگه برای یه نوزاد جواب داد به این معنی نیست که فایده داره و برای بقیه هم جواب میده!

مثل قبله،آخرین بار پری روز صب بوده

مشکلی نداره عزیزم ، الگوی دفع بچه ها ممکنه فرق کنه، الان زمان وزنگیریشه و بیشتر چیزی که میخوره جذب میشه

به نظرم الان دارو یا چیزی ندین

اگه موقع مدفوع اذیت بود ببرید دکتر

اگه بتونم کمکی بکنم خوشحال میشم  
مشکلی نداره عزیزم ، الگوی دفع بچه ها ممکنه فرق کنه، الان زمان وزنگیریشه و بیشتر چیزی که میخوره جذب م ...

ممنون عزیزم،فقط شیرمادر میخوره بنظرتون چی بخورم که تاثیر داشته باشه واسش؟

2706