2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب من وقتم تموم شد پس😂

نه 24 سالگی هم خوبه... یکم زیادی رفتم عقب همون از 19 سالگی تا 24 سالگی زمااان ازدواجه

یه بیکارم که دوست داره توی قلب تو شاغل شـہ👊😂یه جوری خواستنی هستی که حتی ویروسم باشی آدم دوست داره ناقل شـہ👊😂واسـہ اون قلب دریاییت آدم مجبوره ساحل شـہ👊😂چشات جوری پر از عشقـہآدم دوست داره شاعر شـہ👊😂یه جوری خوبی لامصب😷😷 آدم دوست داره عاشق شـہ😐👊😂😂😂

به نظر خودم باشه ۲۶ به بعد 

ولی در کل از سن ۱۸ به بعد هر موقع که خود آدم بخواد و شرایط و خواست خودش رو در نظر بگیره می‌تونه ازدواج کنه 

ولی زیر ۱۸ سال رو به هیچ وجه قبول نمیکنم 

اخطار  اگه فکر می‌کنی اون دختری که تو خیابون شالش افتاده یا حجاب نداره باید مورد آزار کلامی و جنسی قرار بگیره ...اگه فکر می‌کنی دختری که آرایش یا تتو داره قصدش جلب توجه  دیگران ..  اگه فکر می‌کنی دختری که تو صفحه شخصیش عکس با پوشش دلخواهش میزاره باید مورد آزارقرار بگیره ... اگه فکر می‌کنی دختری که پریود شدن رو مخفی نمیکنه و پد بهداشتی رو تو کیسه مشکی نمیخره حیا نداره... اگه فکر می‌کنی دختری که چهار کلمه با یه مرد حرف زده و خندیده بی بند و باره ... اگه فکر می‌کنی به  اون دختری که تو خیابون بلند می‌خنده باید بد نگاه کرد و تیکه انداخت .. اگه فکر می‌کنی دختری که تو مهمونی لباس باز پوشیده باید با نگاهت آزارش بدی ... اگه فکر می‌کنی چون یک دختر مهمونی رفته و مشروب خورده حقشه مورد تجاوز قرار بگیره ... باید این رو بدونی ..... تو هم حامی تجاوزهستی... تو هم یک متجاوزی 
2456
چون حماقته محضه.مجردی راحت بی رغدغه زندگیتو بکن عشق و حال درس دانشگاه کار.چیه ازدواج من ی ماهه عقد ک ...

عزیزم این حرفت خوب نیس القا میدی ب بقیه سروسامون گرفتن خیلیم خوبه شما پشیمونی شاید مسیرت بد انتخاب کردی ولی دلیل نمیشه بقیه هم مسیرِ شما بشن که 

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
چون حماقته محضه.مجردی راحت بی رغدغه زندگیتو بکن عشق و حال درس دانشگاه کار.چیه ازدواج من ی ماهه عقد ک ...

سنتی یا عاشقانه؟

اینا که شوهر دارن انقد شوهراشونو میکنن تو چش ادم ادم هوس میکنه

2714
عزیزم این حرفت خوب نیس القا میدی ب بقیه سروسامون گرفتن خیلیم خوبه شما پشیمونی شاید مسیرت بد انتخاب ک ...

اره حرف شما درسته ولی امثال ما باید الگو بشن برای بقیه این ترس باعث بشه راه اشتباه را نرن و تصمیم درست بگیرن اسیر عشق و عاشقی های پوچ نشن عاقلانه تصمیم بگیرن ن بچگانخ

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
واقعا؟؟ تجربه داشتی؟؟

من ک ۷۷ی هستم ولی کلا دوستان و فامیل زیر بیستو پنج ازدواج میکنن کلا خانواده بد می‌دونن دختری ک هنوز درسش تموم نشده و سرکار نرفته ازدواج کنه

همه دخترامون بالای بیستو پنج ازدواج کردن همشونم خوب بوده

اره حرف شما درسته ولی امثال ما باید الگو بشن برای بقیه این ترس باعث بشه راه اشتباه را نرن و تصمیم در ...

شما داری این خانومو میترسونی ترس برای ازدواج منطقی نیس بهتره راهه درست و فلسفه اش رو بگی ک بتونه با کیفیت و انتخاب بهتر بره سره زندگیش ن ترس و بدبینی تعریفتون از ازدواج اشتباس براشون 

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
آمادگی ندارم اصلا🙁 تموم میشن ینی؟؟؟

😂😂😂😂😂یه لحظه تصور کردم قیافت همین شکلیه 

تموم نمیشن ولی کم میشن شرایط خوب همون اولا میاد 

الان دختر خالم ۳۵ سالشه میگفت هی میفتم میترسم امادگی ندارم میگفت ۲۲ سالم بود یه خواستگار داشتم تو اون زمان میلیاردر بود الان دیگه میلیارد رو رد کرده واقعا پشیمونه هرکی میاد طلاقی و بچه دار

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 
2706