2726
عنوان

اونایی که نماز میخونن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نذار شیطان فریبت بده به این فکر کن که خدا چقدر دوست داره هیچ کس مثل خدا بهمون بها و ارزش نمیده ولی ما هممون تنها شما نیستی بعضی وقتا فراموش میکنیم ولی فراموشش نکنین ما هیچ کاری از دستمون برنمیاد برا تشکر از نعمتاش یه دونه نمازه اونم بزاریم زمین دیگه هیچی سعی کن باهاش خلوت کنی مطمئنم مثل قبل میشین فقط توکل کن   

زندگی پر از فراز و نشیبه باید بجنگی تا سر بلند بشی  

گزارش بزنین لططططططفا ممنووووووووونم⁦♥️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4812891/نی-نی-یار-۵?postId=149062107

2728
اره مواظب باش مثل من نشی برگشتش سختتره

شما هرجا توزندگیتون نقصی دیدین نقص مادی ومعنوی نقص روحی نقص جسمی  اولین کاری که کنین نمازتون رو یه بررسی کنین شاید تونماز کم میزارین.

حاج اقا شمابگین ما بگین که مابریم به #بی_نمازها‍ چجوری توضیح بدیم بیان نماز بخونن #عزیزمن‍ فدات بشم نمیخواد بری به اونا توضیح بدی ک چرا باید نماز بخونن خودت بانماز خوندنت چه گلی به سر خودت زدی خود نمازخونتو نشون بده هرچی که ازنماز خوندن بردی نشون بده به اهل عالم همه نماز خون میشن.#کفر آدم ک درمیادا ادم این حرفارو میزنه که اقا نماز اصلا برای اخرت آدم نیست #نماز‍  برای آباد کردن دنیای آدمه حاج آقا نه نماز ثمرش دراخرت نشون داده میشه. حالا شمابرس به آخرت شما اگر بناباشه برا خدای آخرتو غیب واینا عبادت کنی اول باید آدم معمولی متعادل باشی ک عبادت کنی بندگی کنی یانه درسته .آدم بخواد درست عبادت کنه به #خدا‍ برسه اول باید درست زندگی کنه. میخوای درست زندگی کنی #اول‍ باید نماز بخونی

#اومدن‍ به رسول خدا(ص) گفتن آقا جون اون جوونی که پشت سر شما نماز میخونه هاچشم چرونی هم میکنه رسول گرامی اسلام جواب داد گفتین که نماز میخونه پشت سر من گفتن بله #آقا‍ فرموندن نماز درستش میکنه نیازی نیست ولش کنین.

نماز عبادتی نیست که لازم باشد شما نماز را باحال بخوانید با آه بخوانید با اشک بخوانید باگریه وسوز وعشق بخوانید چون شماهم خیلی اهل گریه و#سوز باشید

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.

#امیرالمومنین‍  (ع)فرمود :برای دلهای ما آدمها اقبال وادبار هست بعضی وقتها آدم حال عبادت دارد بعضی از اوقات حال عبادت ندارد  به #هیچ‍ وجه عبادتی که هرروز روزی ۵ مرتبه انسان باید انجام بده این عبادت لازمه اش  این نیست که حتماباید سرنماز گریه کنی بابا نماز عشق بازی باخدا نیست فعلا نماز عشق بازی با خدا نیست ابتداعا نماز ابتداعا چیه؟ مودب شدن است چرا ما سرنماز بجای #الله‍ #اکبر‍ الله الرحمان نمیگیم ،ایا بهتر نبود بگیم خدای مهربان، دلها بیشتر جذب نمیشدبرای نماز تامیایم سر نماز الله اکبر از کبریایی خدا حرف میزنیم اخه کبریایی خدا که نمیشه باهاش حال کرد نمیشه باهاش اشک ریخت. چرا نماز مشحون است از عظمت الهی؟برای اینکه نماز میخواد یه چیزی یاد بده:عین #پادگان‍ وقتی یه فرمانده ای نیاز عظمتش تودل سربازبشینه نمیاد بگه اقای سرباز من یه دونه ماشین برات میخرم توحرف منو گوش بدیا .درِخانه خدا هم همین اتفاق باید بیفته چجوری باید آدم عظمت خداروبفهمه ؟عظمت #خدا‍ تولیدی خودته خودت باید تولید کنی عظمت خدارو دردلت هرچه قدر نماز رو #مودبانه‍ تر خوندی سرنماز سراحکام وآداب نمازاز امر خدا حساب بردی خدا در دلت عظمت پیدا میکنه.🌺🌺

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.

[QUOTE=150362918]سلام خواهرگلم اول ببین ایراد کار از کجاست که این فکرای بد به ذهنت خطور میکنه اول توبه کن به شرطی ا ...[/QUOTE من آدم نیستم گناه کنم غیبت کنم حتی تو طول روز بیشتر به خدا فکر میکنم 

...بچه کوچیک دارم همش خستم ....اما دلیل نمیشه میدونم

من هم قبلا خیلی اهمیت میدادم  الان هم نمازم رو میخونم  ولی حس و حال گذشته رو ندارم

#امیرالمومنین‍  (ع)فرمود :برای دلهای ما آدمها اقبال وادبار هست بعضی وقتها آدم حال عبادت دارد بعضی از اوقات حال عبادت ندارد  به #هیچ‍ وجه عبادتی که هرروز روزی ۵ مرتبه انسان باید انجام بده این عبادت لازمه اش  این نیست که حتماباید سرنماز گریه کنی بابا نماز عشق بازی باخدا نیست فعلا نماز عشق بازی با خدا نیست ابتداعا نماز ابتداعا چیه؟ مودب شدن است چرا ما سرنماز بجای #الله‍ #اکبر‍ الله الرحمان نمیگیم ،ایا بهتر نبود بگیم خدای مهربان، دلها بیشتر جذب نمیشدبرای نماز تامیایم سر نماز الله اکبر از کبریایی خدا حرف میزنیم اخه کبریایی خدا که نمیشه باهاش حال کرد نمیشه باهاش اشک ریخت. چرا نماز مشحون است از عظمت الهی؟برای اینکه نماز میخواد یه چیزی یاد بده:عین #پادگان‍ وقتی یه فرمانده ای نیاز عظمتش تودل سربازبشینه نمیاد بگه اقای سرباز من یه دونه ماشین برات میخرم توحرف منو گوش بدیا .درِخانه خدا هم همین اتفاق باید بیفته چجوری باید آدم عظمت خداروبفهمه ؟عظمت #خدا‍ تولیدی خودته خودت باید تولید کنی عظمت خدارو دردلت هرچه قدر نماز رو #مودبانه‍ تر خوندی سرنماز سراحکام وآداب نمازاز امر خدا حساب بردی خدا در دلت عظمت پیدا میکنه.🌺🌺

غیبت عزیرم غیبت کردن و شنیدن مثل اتیش میمونه همه ی توشه ی ادمو الو میگیره به اتیش میکشه نابود میکنه حال مناجاتومیگیره توفیق نماز صبح و نماز اول وقت رومیگیره هرچی بگم از تاثیر وجشتناک غیبت کم گفتم 

خودم گرفتارش شدم که اینومیگم😢😭😭😭

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
2706