2726

من قبل هم تاپیک زدم که  خانوادم خیلی به شوهرم  بی احترامی کردند و کلا ازش بد می گویند و خوششون نمیاد چون مامانم از اول با ازدواج ما مخالف بود.ولی به نظر من که زنش هستم آدم سازگار، صلح طلب و مهربونیه.خیلی باهاشون خوب بود و در خدمت ما بود و اهل قهر و کینه نبود. اما بعد از سالها اذیت و آزار ،بالاخره با یه تهمت اساسی کاری کردند که اصلا نمیاد خونه مامانم ومن تنها میرم.خانوادم هم کوچکترین قدمی برنداشتند که شرایط درست بشه.(پدرم مظلوم و خنثی است و این کارها را مامان و خواهر برادرم کردند)

الان پدر من متاسفانه سرطان گرفته و من بشدت ناراحتم.. اما اینکه نمیاد دیدن بابام خیلی دلم را به درد آورده....انگار دیگه نمیتونم دوستش داشته باشم .اصلا حرف و دعوا هم اثری نداره....حتی میگه "من هم هیچگونه انتظاری از تو برای خانوادم ندارم و تو هم هیچ کاری نکن"

زندگی خودمون خیلی خوب و آرومه و هیچگونه بداخلاقی یا رفتار بدی نداره و بهم علاقه داره.اما چون برای بابام کوتاه نمیاد داره تو ذهنم سیاه میشه.

سوال..... به نظرتون زندگی اینجوری فایده داره دیگه؟

مگه طلاق بچه بازیه 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اه شاپور خواب به خواب برود برایت

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
2728

مگه زندگی کشکه ک میخوای سر این موضوع جدا بشی!!!

درعجبم

کاربری دوممه😁میشه دوتا صلوات بفرسین یکی به روح شهید مدافع حرم جواد محمدی تقدیم کنین یکی هم برای حاجت روا شدنم💗🙏   چادری شدن من قصه ی نابـی دارد...او قسم داده مرا حافظ خونش باشم"رفیق آسمانی/شهید مدافع حرم جواد محمدی"من٩٩/٨/١۵ به مراد دلم میرسم و میام درموردش تاپیک میزنم اینو مطمعنم🌞♥🌊راسی دوستای کتابخونم یه سر به پیچBaran_e_keradبزنین..بهترین کتابا با بهترین کیفیت۵٠درصد تخفیف داره📚 😌🌸

عزیزم طلاق بگیر تا همین مادر و خواهرش روزگارتو سیاه کنن 😑 خوب خودت به بابات برس چیکار شوهرت داری؟

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم
2706