2737
2734
عنوان

این کاربر که اومده هی تبلیغ و ترویج چند همسری میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 6230 بازدید | 340 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب این مشکل راه حلش اینه که دختر ها خودشون سطح بالا بگیرن و دم دستی نباشن!!!اما این مسئله ی چند همسر ...

فعلا که خانواده پسرها دست بالا گرفتن 

یه نگاه به ازدواج ها و قول و قرارهای قبل عقد و رفتارهای خانواده های پسر بعد عقد بنداز....

می بینی شوهر خریدنی شده! پول باید بدی تا بیان بگیرنت....

فعلا که خانواده پسرها دست بالا گرفتن  یه نگاه به ازدواج ها و قول و قرارهای قبل عقد و رفتارهای ...

حالا من به اینکه پسرها خودشیفته شدن کاری ندارم

ولی الان خودت هم متوجه شدی که راه حل اینه که دختر ها دم دستی نباشن تا مثل دوست شما هوو نیاد سرشون،در حالیکه زن دوم شدن دقیقااا مصداق همون دم دستی بودنه!!!متوجه شدی این اشتباهتو عزیز؟

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜
2728
فعلا که خانواده پسرها دست بالا گرفتن  یه نگاه به ازدواج ها و قول و قرارهای قبل عقد و رفتارهای ...

دقیقا همینطوریه هرچی میکشیم از دست خودمونه خانوما میشینن دورهم میگن فلانی جهازش خوب نبود یا باباش فقیره با این حرفا فرهنگ زیاد به خورد داماد دادنو الان جا انداختن و مردا رو پررو کردن همش تقصیر خودمونه بخدا مردا گناهی ندارن یک ساعت تفکر بهتر از هفتاد سال عبادته کاش وقتی میخایم ی انگی به کسی بچسبونیم یا نظری بدیم به عواقب وحشتناکشم فک کنیم با جهیزبه ی گرون و ماشین داشتن دختزو این چرتو پزتا پوز ندیم که تبدیل شه به فرهنگمون

پس چرا اماما چنتا زن دارن 

تا جایی که من اطلاع دارم پیامبر و امام علی تا زمانی که حضرت خدیجه و حضرت زهرا بودن همسر دیگه ای نداشتن ، بعدم اون اشخاصی که تو خونشون بودن به عنوان خدمتکار رو باهاشون ازدواج میکردن ، حتی جایی خوندم که پیامبر حتی زمانی که عایشه همسرشون بوده همش آرامگاه حضرت خدیجه میرفتن و علاقشون زیاد بوده که عایشه تعجب میکرده چرا این قدر علاقش زیاده با وجود این که حضرت خدیجه  از پیامبر۲۵ سال بزرگتر بوده

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
خب این که یکی آوار میشه رو زندگی یکی دیگه خدا رو خوش میاد؟

اون آوار شده روی یه زندگی به تعبیر شما که از من بپرسی میگم کاستی های زندگی اولی آوار شده رو سر این بنده خدا و راست و دروغ هایی که همسرش بافته‌..‌.. یه جورایی بار نابلدی و ناسازگاری و... زندگی متاهلی اول آوار شده رو سر زندگی دوم...

شماها چه نفعی می برید از خراب شدن این دو زندگی؟ غیر از این هست که دو زن مطلقه تهدید بیشتری برای تک همسری موندن خانواده های دیگه است؟ فکر می کنی مجبور کنه شوهرش رو دومی رو طلاق بده یا بالعکس، از فرداش سیندرلا به پرنسس رسیده و همه چی اوکی میشه و پس فردا پرنسس هوس سومی رو نمی کنه؟ دومی که با یه جار و جنجال تموم شد و راحت شد و خرج سومی هم یه جار و جنجال دیگه است و... تازه دیوار حرمت ها که فرو ریخته تر هست و اسون تر....

2738
دقیقا همینطوریه هرچی میکشیم از دست خودمونه خانوما میشینن دورهم میگن فلانی جهازش خوب نبود یا باباش فق ...

وقتی تعداد پسر کم هست... پسرا رو به مزایده میذارن، هر خانواده دختری که گرون تر خرید... هر کی شرایط بهتری داشت و...

بعدشم ازدواج بر اساس معامله است دیگه... عواقبشم بعد میاد سراغ زندگی هاشون

مگه اون که شما پول بدی تا بخرنت عزیزم ، من در اطرافم نمیبینم🙂

دایناسوری و منقرض شدی واسه زمان حال نیستی از پشت کوه اومدی ...

دوستای صمیمی من با کلی تلاش و موقعیت عالی تووی زندگی عملا حیف شدن... تازه اگر ثبات پیدا کنه زندگیشون بازم شانس اوردن....

وقتی تعداد پسر کم هست... پسرا رو به مزایده میذارن، هر خانواده دختری که گرون تر خرید... هر کی شرایط ب ...

کسی که درست ازدواج کنه این مسائل پیش نمیاد

اینایی که شما میگی واسه اونایی که چشمشون رو میبندن ازدواج میکنن که خب اونا عقل ندارن و تکلیفشون روشنه و نیازی به بحث نداره

اون آوار شده روی یه زندگی به تعبیر شما که از من بپرسی میگم کاستی های زندگی اولی آوار شده رو سر این ب ...

شما چه نفعی میبرید از ترویج چند همسری ؟ اولا که من تو اون تاپیک نبودم و هیچ زمانی هم به من مربوط نمیشه ،اما این که کسی دنبال نشر چند همسریه واقعا عجیبه

نابلدی زندگی اولی آوار میشه رو دومی؟؟🤣🤣🤣🤣این دیگه از اون حرفا بودا ، خوب دومی نیاد که آوارم نشه روش 😂😂

استدلال عجیبی کردی😂😂😂

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
کسی که درست ازدواج کنه این مسائل پیش نمیاد اینایی که شما میگی واسه اونایی که چشمشون رو میبندن ازدوا ...

صورت مسئله پاک می کنی دوست عزیز...

امیدوارم خودت با عقل ازدواج کنی و یا ازدواج کرده باشی و زندگیت مالامال از خوشبختی و آرامش باشه

عصرت بخیر 

دایناسوری و منقرض شدی واسه زمان حال نیستی از پشت کوه اومدی ... دوستای صمیمی من با کلی تلاش و موقعیت ...

دوستای شما گیر نر های عوضی افتادن

اونی که میره زن دوم میگیره یه حیوونه

حالا انتخابه خودته زن اول مرد سالم باشی

یا هوسونه ی یه حیوون 

شما چه نفعی میبرید از ترویج چند همسری ؟ اولا که من تو اون تاپیک نبودم و هیچ زمانی هم به من مربوط نمی ...

انیشتین میگه دو چیز نامتناهی هست یکی جهان و دومی جهل مردم. در مورد اولی مطمئن نیستم اما در مورد دومی مطمئنم...

روزت بخیر

2706