2733
2739

عزیزدلم من وضعیتم خیلی بدتر از شماست گلم ببین اینو جدی میگم من واسه خودم یه برنامه هفتگی درست کردم که یک روز در میون دو ساعت توی خونه ورزش میکنم ب طور جدی خیلی توی روحیه تاثیر داره توام میتونی اینکارو کنی   البته فکر میکنم اوضاع من بدتر باشه ولی میخوام به یه دکتر هم مراجعه کنم 

عزیزدلم من وضعیتم خیلی بدتر از شماست گلم ببین اینو جدی میگم من واسه خودم یه برنامه هفتگی درست کردم ک ...

نمیدونم چرا اینجوری شدم یک ماهه ازخونه بیرون نرفتم هیچکسو ندیدم حس میکنم افسرده شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی فکر می کنی که آخرش زیر دو متر خاک خوابیدنه عرق سردی بر پیشانی میاد و پس نتیجه زندگی کردن چیه!!

ولی اینطور نیست زندگی خیلی قشنگه، خوشی ها موقتی نیستن بلکه یک سر اونها به دنیایی نامیرا وصله که اونها رو پایدار میکنه، خوشی های خوب زندگی همیشگین و تمومی نداره

سریعترین راه برای استجابت دعا آن است که خالصانه، خوشبختی دیگران را از خدا بخواهید.
2731
نمیدونم چرا اینجوری شدم یک ماهه ازخونه بیرون نرفتم هیچکسو ندیدم حس میکنم افسرده شدم

اشکال نداره عزیزم گاهی اوقات ادم اینطوری میشه ولی میتونی همین الان بلند شی به مدت ۱ ساعت کاملا ورزش کنی بعدم بری یه دوش بگیری اونوقت میفهمی ک چقد حالت سرجاش اومده یا ماسکای مختلف درست کن و به پوستت برس همه ی اینا برای روحیه فوق العادس واسه خودت زیاد وقت بزار بلند شو غذایی که مورد علاقته رو درست کن 

سعی کن خودت رو به دنیای نامیرا نزدیک تر کنی اون موقع متوجه میشه که اصلا احساس پوچی وجود نداره، این دنیا فانی و ناپایداره ولی دنیای نامیرا که همون قلب خداست همیشگی و پایداره، به خدا نزدیک تر شو تا ببینی پوچی معنایی نداره

سریعترین راه برای استجابت دعا آن است که خالصانه، خوشبختی دیگران را از خدا بخواهید.
اشکال نداره عزیزم گاهی اوقات ادم اینطوری میشه ولی میتونی همین الان بلند شی به مدت ۱ ساعت کاملا ورزش ...

مرسی عزیزم خوبه که ادم بتونه مثبت فک کنه وقتی ادم تنها باشه کم کم افسرده میشه

2738
مرسی عزیزم خوبه که ادم بتونه مثبت فک کنه وقتی ادم تنها باشه کم کم افسرده میشه

اگه احساس تنهایی میکنی میتونی به کسی که خیلی باهاش راحتی زنگ بزنی و دعوتش کنی به خونت اینطوری حالت عوض میشه 

اگه احساس تنهایی میکنی میتونی به کسی که خیلی باهاش راحتی زنگ بزنی و دعوتش کنی به خونت اینطوری حالت ع ...

چندتا کار میگم تاثیر خوبی داره؛

هر روز نیم ساعت چشمت رو ببند و به هیچ چیز فکر نکن تا ذهنت خالی بشه

هر روز با یکی دو نفر از دوستان و یا فامیل تماس بگیر و احوالشون رو بپرس 

هر روز یه چیز جدید یاد بگیر مثلاً بورس و یا یک کار مفید که همیشه دوست داشتی انجام بدی الان وقتشه

ببین از چه کتاب هایی خوشت میاد سعی کن از نرم افزارهایی که کتاب رایگان میدن استفاده کنی و لذت ببری