2737
2734
عنوان

راه های افزایش ساعت مطالعه برای کنکور

| مشاهده متن کامل بحث + 2404 بازدید | 29 پست
تازه دارم کتاب میخرم جزا اختصاصی میرمحمد صادقی عمومی هم اردبیلی فعلااینارو میخونم  اینا دوتا تم ...

من کتابای استاد خودمو امروز گرفتم شادی عظیم زاده ۳ تا جزا رو داره تو کتابش با سی دی اموزشی  چون دیر شروع کردم‌وقت‌نمیکنم ازدبیلی و میرمحمد صادقیو جدا جدا بخونم

آمدم ای شاه پناهم بده ، خط امانی ز گناهم بده...💚 یا امام رضا(ع) 
من کتابای استاد خودمو امروز گرفتم شادی عظیم زاده ۳ تا جزا رو داره تو کتابش با سی دی اموزشی  چون ...

اهان من استادم گفت اردبیلی کامله وقشنگ یاد میگیری گفتم بخرمشون واز اول شهریور شروع کنم فقط گاهی اوقات استرس اینده رو میگیرم

برای حاجت روا به خیر شدنم یه صلوات بفرستید لطفا❤🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

شما انتخاب رشته میکنید؟ چند میگیرید؟ 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
تشکر از لطف شما من پایه ام تقریبا قویه ،امیدی هست؟چون دیر شروع کردم

مگه میشه امیدی نباشه قطعا اگر با استراتژی استاندارد پیش برید میتونید موفق بشید 

اگر مایل بودید درخواست دوستی بدید در خدمت هستم 

میتونه یه جرقه برای انبار باروت وجودت باشه!
سلام دوست عزیز وقت بخیر لطفا درخواست دوستی بدید در خدمت هستم 

سلام 

ممنون

موقع اعلام نتایج ازتون کمک میگیرم انشاءالله 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
امید به خدا .اگه متون خوب بزنید زیاد نیازی به متون حقوقی نیست .چون فقه عجیب رتبه ساز .توی 2 ساعت تای ...

حتما، من رشتم فقه وحقوق هست سعی میکنم بیشتر بخونم

برای حاجت روا به خیر شدنم یه صلوات بفرستید لطفا❤🌱

من کلی کتاب کار خریدم و امسال دهم هستم ، شاگرد اولم😎😊ولی اصلاا اصلاا کتاب کار و تست حل نمیکنم و این خیلی من رو ناراحت میکنه نمیتونم زمان رو کنترل کنم ،مثلا کتاب کار زیستم حدود ۵۰۰ صفحه هست که همین انگیزم رو کاهش میده ، چه کنم؟!😑😶😥😥

2706