2737
2734

سلام ،من قدیمی پیجم ،از دوستان با تجربه و به اصطلاح پخته و مامانای گل درخواست کمک دارم.

یه پسر ۱۰ ساله دارم،خیلی سر زبون داره .

با خانواده شوهرم خیلی راحته ،چون کم نمیاره باهاش خیلی شوخی میکنن.دوست دارن این جواب میده.

به دامادای عمش ،اسم کوچیک صدا میکنه ،علی و حسین میگه،اصلن اعتقادی به پسوند عمو و آقا نداره.

حالا قضیه از این قراره روش و باز کردن به روی خودشون جدیدن از دستش ناراحت میشن و با اخم و چشم غره جوابشو میدن .

چند شب پیش مهمونی دعوت بودیم خونه ی مادربزرگش و همه ی عمه و عموهاش بودن.شوهر عمه ش مرد شوخیه به شوخی دست زده به خشتک بچم اینم از ناراحتی یه لگد زده از پشت به طرف.(خیلی اروم که نوک شست پاش فقط خورد ).

یکبارم اینکار و کرده بود ،به پسرم گفتم این قسمت شوخی درستی نیست ،هرکی باهات این کار و کرد چه طرف من چه طرف بابات حق داری از خودت دفاع کنی ،هرجور دوست داری دفاع کن چون شوخی قشنگی نیست.

حالا اونشب دختر همون عمش ،به پسر چشم غره بدی رفت و با داد دعواش کرد که چرا بابامو زدی ،اون شوخی کرده و از تو بزرگتره.

منم تا شنیدم گفتم خوب کاری کرده و از خودش دفاع کرده .

خدایا،به تو توسل میکنم و از تو مدد میجویم و به تو اعتماد میکنم...الهم صلی علی محمد و اله محمد

حالا به همه جاشون برخورده.

به نظرتون کجای کار اشتباهه 

خودشون با بچم شوخی میکنن،وگرنه پسر من سمتشون نمیره بهش گفتم با بزرگتر از خودت شوخی نکن.

خدایا،به تو توسل میکنم و از تو مدد میجویم و به تو اعتماد میکنم...الهم صلی علی محمد و اله محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واایی مثل پسر عمه من هر کسی باهاش شو خی میکرد الان توقع دارن ک مثل بچگی برخورد کننه ولی الان ماشاالله بزرگ شده و مدام با شوخی غرور بچه شکسته میشه 

خوب کرد پسر کلا ک از خودش دفاع کرد بعد تنهایی به دختر عمه اش بگو منم دست میزنم به ممت ببینم چکار میکنی!!!

اونوقت میگی شوخیه!!!

من‌از الان نمی زارم کسی زیاد با بچه ۲ سالم شوخی کنه یا به خودش اجازه بده دعواش کنه حریم باید مشخص بشه و به بچه احترام بزارن

پروردگارا مرا بخودم وامگذار🌸
2731
واایی مثل پسر عمه من هر کسی باهاش شو خی میکرد الان توقع دارن ک مثل بچگی برخورد کننه ولی الان ماشاالل ...

خوب گفتی بخدا ،اونلحظه اونقد عصبانی شدم،نتونستم زیاد جوابشو بدم فقط رو به پسرم کردم و بهش گفتم کارت اشتباه نبود کیف کروم از خودت دفاع کردی.

به شوهرمم گفتم شبش نمیدونم چرا دنبالشو نگرفت

به پسرت بگو جوابشون رو نده بگه من بزرگ شدم پس باید احترام بگیرید چهار بار اینطور برخورد کنه حساب دستشان میاد. خودتون تو جمع اینو بیان کنید ک الان بزرگ شده  یا همسرتون 

اصلا چ معنی میده کسی شوخی دستی با پسر بچه بکنه

با دختر خودش بکنن خوشش میاد!!! شمام چهار بار مثل خودشون رفتار کن بفهمن بلانسبت شما ادمای نفهم😡 منم چند بار به عمم گفتم نزار پسرتو دست بندازن درسته دایی هستن ولی غرور بچه مهم تره تازه الان  رسیده خانم

به پسرت بگو جوابشون رو نده بگه من بزرگ شدم پس باید احترام بگیرید چهار بار اینطور برخورد کنه حساب دست ...

داماد همون عمه ش به پسرم گفت زشت،پسرمم گفت زشت خودتی ۲۸۰ کیلویی (اخه چاقه).

مادر شوهرم میگه چرا جواب میدی اونا شوخی میکنن،پسرمم گفته مگه من ببو گلابی هستم بشینم اونا به من بگن زشت.مادر شوهرمم ناراحت شده.

ای خداااا🙄😭

2738
داماد همون عمه ش به پسرم گفت زشت،پسرمم گفت زشت خودتی ۲۸۰ کیلویی (اخه چاقه). مادر شوهرم میگه چرا جوا ...

وا ایی چقدر حسادت!!! اینا شوخی نیست تخریب شخصیت بچس. پسر من خوشگله ولی صورتش ریزه گوشاش یکم ضایع اس. عموم دو بچه داره افتضاح زشتن ولی من تا حالا در موردشون حرف نزدم. یروز برگشت جلو فامیل گفت چقدر پسرت زشته همونجا گفتم به خوشگلی دو تا بچه ات ببخش عمو جون. دیگه همون شد. جوابشو دادم چون میدونستم عادت دارن به تخریب شخصیت بچه و به بچهای خودشون بها بدن. 

وا ایی چقدر حسادت!!! اینا شوخی نیست تخریب شخصیت بچس. پسر من خوشگله ولی صورتش ریزه گوشاش یکم ضایع اس. ...

پسر من خیلی خوش صحبت و سرزبونداره،از قصد سر به سر میزارن که جواب بده از هیچکسم نمی خوره.

فقط نمیدونم همسرمو بفرستم جلو یا خودم 

پسر من خیلی خوش صحبت و سرزبونداره،از قصد سر به سر میزارن که جواب بده از هیچکسم نمی خوره. فقط نمیدون ...

خوب خدای نکرده عادت کنن ک کردن بدتر میشه تا بزرگ‌شدنش  ادامه داره برای خودش خوب نیست. با همسرت صحبت کن حتی پسرت به پدرش بگه ک ناراحت میشه قضیه از طرف شما نباشه ک همسرت دلخور بشه ک رو خانوادش حساسی. بزار همسرت حلش کنه

خوب خدای نکرده عادت کنن ک کردن بدتر میشه تا بزرگ‌شدنش  ادامه داره برای خودش خوب نیست. با همسرت ...

ممنون که وقت گذاشتی عزیزم