2726
عنوان

سلاااااممم..یه فیلم بگین که از نظر خودتون بهترین فیلم دنیاس

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 91 پست
فول س  کسیه. داستانش بد نیس ...یه پسر عاشق یه دخترش 365 روز گروگانش میگیره و میگه اینهمه وقت می ...

ارزش دیدن داره؟😐😂

تا حالا به برگه های کاغذی دفترتون توجه کردین ...!؟ظاهر آرومی داره و بی خطر به نظر میاداما وقتی به دستت کشیده میشه و دستتو میبره سوزش وحشتناکی داره ...خیلی از آدم ها هم همینن مثل برگه های کاغذ یک دفتر آروم و بی خطر به  نظر میان ...اما یه جایی که انتظارشو نداری جوری بهت زخم میزنن که علاوه بر شوکه شدن !زخمش سوزش عمیقی تو قلبت ایجاد میکنه و سالیان سال فراموشت نمیشه ...حواسمون به آروم های پرخطر زندگیمون باشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارزش دیدن داره؟😐😂

اره بابا فیلمه دیگه تهش 2 ساعته سرگرمت میکنه

ما معمایی هستیم که حل نخواهد شد ✨                                      دنیا به زن های مقاوم نیاز دارد (:                                            
2728
اره اونجا که تفنگ رو دست میگیره که بقیه رو بترسونه اووووووووووو😂😂😂😂😂😂

یا سرطان لپ حامد کمیلی😂اونا تو خوب بد جلف ۱ مانی حقیقی رو دق دادن حالا نوبت این بدبخت بود😁

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

بهترین نمیدونم ولی پیشنهاداتم..
اینتراستلار
مریخی

1917
پسنجرز
در جستجوی خوشبختی
اینسپشن
ماتریکس
لوسی
ذهن زیبا
دارک نایت
میز رانر
شلاق
شکل اب
جزیره شاتر
معجزه در بند هفتم
پروفسور
هفت و نیم
فارست گامپ
تد
و..

بهترین نمیدونم ولی پیشنهاداتم.. اینتراستلار مریخی 1917 پسنجرز در جستجوی خوشبختی اینسپشن ماتریکس لوس ...

مرسی عزیزم

ما معمایی هستیم که حل نخواهد شد ✨                                      دنیا به زن های مقاوم نیاز دارد (:                                            
2706