2733
2734
عنوان

نظرسنجی مانتو+عکس پست اول

549 بازدید | 29 پست

ظهرتون بخیر😍من این مانتورو دیدم تو حراج خوشم اومد .به نظرتون قشنگ هست اصلا بخرمش؟؟ اگر قشنگه کدوم رنگش بهتره❤💜برای دم دستی و خیابون میخوام

تعداد رای : 74
نظرسنجی
قشنگه . رنگ صورتیش
10
13%
قشنگه . رنگ ابیش
15
20%
قشنگ نیست😐با این سلیقه ات استارتر😂😒
49
66%
خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من صورتی نمی بینم😐 ولی اولی قشنگه❤

😂اخ اره اشتباه زدم . منظورم همون اولی ک طوسی صورتی هستش بود .

💜❤💜❤💜

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2738

خیلی دیگه عبایی

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
صورتی نیست که نارنجیه😐نارنجیش قشنگه

😀😂کور رنگی گرفتم فک کنم . اره همون ک طوسیه با فلامینگو داره منظورم بود . 

🎀💜

😂اخ اره اشتباه زدم . منظورم همون اولی ک طوسی صورتی هستش بود . 💜❤💜❤💜

طوسی نارنجی هست

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706