2726

داشتم ضرف میشستم اینو گفتم کتگم زد گفت برو گمشو اونور اون داداش اشغالمم که فقط بلده بخوره و بخوابه به خدا خسته شدم 

لطفا برای مردنم یع صلوات بفرستین

در  تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد پرسپولیس عشق بی پایان ❤️❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چ حرفیه زدی خب نشور

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

من تموم‌کارای خونمونا انجام میدم از ظرف شستن تا گردگیری و جارو کشی و غذا پختن و همه و مامانم هیچ‌کاری نمیکنه هیچی خودمم دلم نمیاد کار کنه گاهی ک میخواد ظرف بشوره نمیزارم دست بزنه 

ی عمر زحمت منو کشید هالا منم دوسه سال نوکریشو‌کنم 

چ ایراد داره 

گرنگهدار من آنست ک من میدانم شیشه را در بغل سنگ‌نگه میدارد.
نمیدونم بعضی از پدر ماردا چشونه 😑خب خوشتون نمیاد یا نمیتونید خرجشو بدین لامصب یه ورق قرص مگه چنده ک ...

اقا خب ظرف شستن مگه چیه فک کنه خونه خودشه.دیگه نقد سخته ک ارزوی مردن میکنه

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
نمیدونم بعضی از پدر ماردا چشونه 😑خب خوشتون نمیاد یا نمیتونید خرجشو بدین لامصب یه ورق قرص مگه چنده ک ...

به نظرم ادم یه طرفه به قاضی نره خیلی خوبه

این خانم به نفع خودش حرف میزنه 

حدس من اینه مامانش کارارو کرده یه ظرف گفته بشور ایشونم این حرفو زده خب مامانش ناراحت شده 

2706