2737
2734
عنوان

شوهرم عفت کلام نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 1059 بازدید | 40 پست
همه مردا همینن

چرا از خودت حرف ميزني؟😕

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عفت کلام از دست بره سخت میشه بدستش اورد دهن عادت کنه 😐همش میگه 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
همه مردا همینن

همه که نه بابا😐شوهر منم از فحش بدش میاد😁دیشب بیرون بودیم تو ماشینش یه سی دی هست از وقتی خریدیم همونه آهنگ تتلو بود منم تتلو چون گوش نمیدم نمیدونم چجوریه پشت چراغ قرمز بدبخت اومد کش بیاد یهو یه فحش خیلی زشت داد همونجام چراغ سبز شد چنان هول شد که چیکار کنه نزدیک بود تصادف کنیم😂😂😂😂مرده بودم از خنده از دستش بهش میگم تو که فحش ندادی هول شدی اون بیشعور فحش داد😂😂😂😂

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜
نظرمو گفتم مخالفی ریپلی نکن

عزيزم اينكه تمام مرداي اطراف شما بددهن هستن دليل نميشه همه مرداي دنيا همينطوري باشن😉

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

اکثر آقایون همینند من با دوستم وشوهرش رفتیم بیرون اوایل همش تعریف این آقارو ازرفتار ادب متانت همه جا می گفتم اون روز ی حرف زشتی به ی راننده خانوم زد من دوست داشتم برم‌محو شم اونجا نباشم خیلییییی حرفش زشت بود اصلا باورم نشد 

2706