2737
2734
عنوان

شوهرم عفت کلام نداره

1059 بازدید | 40 پست

اوایل خیلی خوب خودشو نشون میداد با ادب تنها دلیلی که بش جواب بله دادم همین بود چون نه پول داشت نه قیافه نه خونواده درست حسابی ولی الان خیلی حرفای زشت میزته مخصوصا پشت فرمون دیوونم میکنه بس ک ب راننده ها فحش رکیک میده خستم کرده😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بذار بزنه خودشو خالی کنه😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

😂😂😂شوهر منم اینطوری بود اوایل ازدواج ولی خیلی خیلی کم به کسی که بد رانندگی میکرد فوش میداد ولی فوش مادر نه .....بعد دو باری گفت سومین بار بهم گفت آدمم کن هر موقع فوش دادم بزن تو دهنم 😂😂دیگه نداد خودش که بخوره تو دهنش

همسرم همه زندگیمه🏵️⁩،سادات حسینی هستم 🌷⁦❤️⁩

حالا درسته گفتن اخلاق مهمه ولی دیگه وقتی هیچی نداشته منطقیش این بود بله نگی😖خانواده خیلی مهمه که همین رفتار هم از همون خانواده نشات میگیره.متاسفانه راه سختی درپیش داری اونایی که فحش میدن اگر آدم به حرف گوش کنی باشن سعی خودشونو میکنن این کارو کمتر کنن اگر نه لجباز باشن عمرا نمیتونی از سرشون بیرون کنی😖😖😖منم از فحاشی خیلی بدم میاد😐😐😐

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜
اگه تنها مشکلش اینه بیخیال شو ولی مثلا کم کم بگو وای فلانی چ بی ادبه چه سطح پایین حرف میزته همش فحش ...

بادقت بخون استارترچی گفته

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
2706